DJ Wich vydává klip k Twerku s Benem Cristovao, desku pokřtí už tenhle pátek

Videoklip s pořadovým číslem devět z desky Veni, Vidi, Wich je venku. V klipu se to, jak název tracku celkem napovídá, hemží rozhýbanými zadky. O text a zpěv se postaral Ben Cristovao. Když se u nás řekne twerk, jen málokdo si představí někoho jiného, než tuzemskou nepsanou královnu tohohle tance Anet Antošovou. Ta má taky v klipu hlavní roli a je přesně v jejím stylu.

V klipu je ještě jeden zástupce pohybového umění, ve kterém je už bezesporu legendou. Bývalý sólista baletu Národního divadla Vlastimil Harapes dostal hodně vtipnou roli, která není vzdálená té z klipu Attention Aux Hommes od Tata Bojs, kde si zahrál před 15 lety – víc neprozradíme. “Nejdřív jsem přišel s něčím až moc deep a jsem rád, že mě Wichmajster nasměřoval na něčo jednoduššího,” dodává k samotnému textu songu Ben Cristovao. Videoklip vznikl pod režií Jana Hrušky z T Vision.

Deska Veni, Vidi, Wich vyšla v prosinci 2016 a obsahuje celkem 22 tracků. Mezi hosty jsou kromě Bena Rytmus, Marpo, Ektor, Majk Spirit nebo Paulie Garand. Album čeká už tenhle pátek křest ve vyprodaném SaSaZu: “Bude to fakt velkolepá akce se spoustou hostů, který pohromadě jen tak neuvidíš,” vzkazuje všem DJ Wich.

Poslední vstupenky v předprodeji na Ticketportal.cz a GoOut.cz nebo na webu Mafiashopu.

Foto: Ondřej Vibes