Do lázní i v roce 2022 levněji. Kde a jak získat příspěvek 1000 korun

V letech 2020 a  2021 se stát snažil podpořit lázeňský sektor státními poukazy, díky nimž lidé mohli na jednom pobytu ušetřit až 4000 Kč za osobu. Pro rok 2022 s nimi již však nepočítá. Přesto bude možné strávit příjemný odpočinek a zrelaxovat tělo i duši za výhodnějších podmínek i v příští roce, a to díky příspěvku ve výši 1000 Kč, který lze získat do konce roku.

O státní poukazy byl vysoký zájem. V letech 2020 a 2021 je využilo 48 085 klientů na 25 576 rezervací. Přestože státní poukazy vláda v nadcházejícím roce vydávat nebude, chceme nadále podpořit lázeňský sektor a motivovat tak lidi, aby si přijeli odpočinout do lázní,vysvětluje motivaci k vydávání lázeňských příspěvků Richard Šipoš z rezervačního portálu Spa.cz. Lázeňský příspěvek v hodnotě 1000 Kč na osobu může získat každý, a to i opakovaně. Žádat o něj je možné do konce letošního roku a uplatnit jej je potřeba do 30. června 2022.

Příspěvek získáte online

Pro příspěvek není třeba nikam chodit. Jednoduše si ho bezplatně vygenerujete online. Na stránce Spa.cz/prispevek zadáte pouze své jméno a e-mail, na který vám přijde unikátní kód, který použijete při rezervaci. Počet příspěvků na jednu osobu není omezen. Pokud si například manželé rezervují společný pobyt v lázních, mohou využít dva lázeňské příspěvky. Ve vyhrazeném termínu je možné absolvovat i vícero pobytů a na každý uplatnit nový poukaz, dodává Richard Šipoš.

Z pobytů, na které lze příspěvek použít, můžete vybírat na stránce pobyty se Spa příspěvkem na lázně. Najdete na ní více jak 100 českých lázeňských a wellness pobytů.

Další podmínky pro uplatnění příspěvku

Příspěvek na lázně lze použít pouze na nové rezervace, není tedy možné jej uplatnit u již rezervovaných pobytů. Současně jej není možné kombinovat s jinými slevami či kredity. Důležité také je, že příspěvek je omezen pouze na rezervace, jejichž hodnota při uplatnění příspěvku je minimálně 8000 Kč na osobu. Pobyty musí být realizované od 1. 1. do 30. 6. 2022.

foto: Spa.cz
Tagy: