Nebojte se experimentů! Vzkazují mladým lidem Reebok a zpěvák Khalid, kteří spojují své síly

Dejte prostor své kreativitě. Nebojte se experimentovat. Hudební superstar a držitel platinových desek Khalid se stává ambasadorem značky Reebok, aby společnými silami inspirovali mladé lidi k sebevyjádření. Prvním společným projektem Khalida a Reeboku bude kampaň Sport the Unexpected.

Nejnovějším členem kreativního týmu značky Reebok se stává Khalid, celosvětově respektovaný hudebník aktuálně nominovaný na ceny Grammy.Toto globální partnerství posílí společný cíl – inspirovat mladé lidi ke kreativitě a experimentování.Povzbuzovat je v sebevyjádření.

„Moc se na partnerství se značkou Reebok těším,“ říká Khalid.„Líbí se mi, jak kombinují staré a nové, jak oživují klasické styly svěžími nápady.Doufám, že se nám povede inspirovat novou generaci lidí. Chceme, aby byli sami sebou a dali prostor své kreativitě.“

Spolupráci se značkou Reebok odstartuje Khalid na jaře kampaní Sport the Unexpected, která propojí podmanivé prvky rebelství a surreálna s Khalidovou autentickou a charismatickou osobností.Vizuální projev kampaně podtrhne Khalidovu přirozenou energii a předvede odkaz i původní hodnoty značky Reebok vsoudobém světle.

„Khalid je pro dnešní mladé vzorem originality, hrdosti a představivosti,“ říká Matt Blonder, viceprezident pro marketing společnosti Reebok.„Khalid svým jedinečným hudebním projevemi vlastní cestou, kterou se vydal,skvěle symbolizuje naše společné rysy – chceme inspirovat ke kreativitě a podporovat experimentování.Je nám ctí přivítat ho v naší rodině.“

Zajímavostí je, že Khalid předal svým fanouškům informace o spolupráci se značkou Reebok prostřednictvím fotky (na Instagramu @thegr8khalid), kde sedí za volantem auta, dveře dokořán, a hraje si se svou fenkou Maui (@thegr8maui). Ta má na sobě speciálně navrženou teplákovou soupravu Reebok.
Tagy: