GrandPrix Beroun 2017 láká na světovou skateboardovou špičku

V sobotu 24. června proběhne v areálu skateparku v Berouně akce GrandPrix Beroun 2017. Půjde o oficiální závod Světového poháru ve skateboardingu, v rámci něhož bude k vidění neuvěřitelná show těch nejlepších světových jezdců. Dobrou zábavu zaručí i doprovodný program v podobě hudebního festivalu, kde vystoupí hvězdy českého hiphopového nebe v čele s fenomenálním Marpo & TroubleGang.

Program GrandPrix Beroun 2017 začíná již v pátek 23. června příjezdy prvních profesionálních jezdců a jejich oficiálním tréninkem před sobotním mistrovským závodem. Do Berouna dorazí závodníci z více než dvaceti zemí po celém světě. Nebudou chybět hvězdy a držitelé zlatých medailí z prestižních X-Games, nebo závodů Světového poháru z USA, Kanady, Japonska, Jihoafrické republiky, Malajsie, Brazílie a doslova celé Evropy.

Na startovní listině se kromě zahraničních hvězd objeví i celá česká skateboardová reprezentace ve složení Tomáš Vintr, Maxim Habanec a vítěz minulého ročníku GrandPrix Beroun, Martin Pek. „GrandPrix Beroun je nejen jedinou oficiální zastávkou série Světového poháru ve skateboardingu ve střední Evropě, ale je také jedinou akcí svého druhu, kterou přenáší přímo Česká Televize. Tento rok bychom rádi opět uspořádali závod, který naplní představy i těch nejnáročnějších jezdců a diváků“, doplňuje Tomáš Vintr, zakladatel a pořadatel závodu, který je zároveň členem a jezdcem české skateboardové reprezentace.

Pořadatelé myslí i na ty, kteří jen tak nepřestávají lovit nové hiphopové zážitky. Hudební část programu se uskuteční přímo v přilehlém areálu u skateboardového parku, kde se na pódiu vystřídají Paulie Garand & Kenny Rough, DJ Wich a Marpo & TroubleGang v roli hlavního headlinera. Hudební vystoupení začnou ihned po skončení skateboardového mistrovství, cca v 19:00 hodin. Následovat pak bude i after party v režii DJs Akvamen, Wich a LU2. Ke správnému warm-upu pomůže i ledově namražený Jägermeister.

Pokud chcete na vlastní oči vidět světovou skateboardovou špičku, dorazte v sobotu 24. června na GrandPrix Beroun 2017 do areálu skateparku v Berouně. Vstup na akci je zdarma. Více informací naleznete na https://www.facebook.com/grandprixberoun.

Program závodní části:

Pátek, 23. 6. 2017 – oficiální trénink a otevření areálu pro veřejnost

13:00 – 21:00 Oficiální trénink závodníků všech kategorií

21:00 – Uzavření areálu

Sobota, 24. 6. 2017 – GRANDPRIX BEROUN 2017 – hlavní závod

08:30 – 11:00 Závod kategorie AM

12:30 – 15:00 Kvalifikace kategorie PRO – hlavní závod

15:00 – 17:00 Semifinále kategorie PRO

17:00 – 18:00 Finále kategorie PRO (přenos do TV)

18:00 – 18:30 Best Trick contest (přenos do TV)

Program hudební části:

PÁTEK:

Live DJ ve skateparku

Chillout zóna pro riders a diváky

SOBOTA:

Live DJ ke skateboardovým závodům: DJ LU2

Main Stage:

Paulie Garand a Kenny Rough

DJ WICH

MARPO & TroubleGang

Afterparty:

DJs: LU2, Wich a Akvamen