WOLFGANG Blessed Advent*ur

Už máte dárky? Třeba vám pomůže náš tip – zítra, 14. prosince, pořádá WOLFGANGve svém pražském obchodě milou předvánoční akci, na které se vedle oblíbených vlčích kolekcí objeví i spousta novinek včetně limitované edice triček Saint teeseries.

„Rok 2017 byl nejen pro nás výjimečný a touto svatou sérií mu chceme symbolicky poděkovat. Každý si letos prožil svůj silný příběh, na který si může vzpomenout pokaždé, když se do trička oblékne. Printy jsou docela provokativní a asi ne úplně pro každého,“ říká Viki Kaštánková, která společně se ZuzouMilandu za WOLFGANGEM stojí. „Pro ty, kdo ocení decentnější a sofistikovanější kousky, pak máme připravené například nové prodloužené košile, které můžou splnit i roli vhodného štědrovečerního outfitu, anebo tepláky, které už vlastně ani tepláky nejsou a cítit dobře se v nich bude jejich majitel doma i ve společnosti. Na předvánoční pohodu Blessed advent*ure jsme přizvali i další značky – takové, co nás baví a potkávají se s naší filozofií. Nejsou pro masu, ale pro lidi, kteří si hledají vlastní cestu, mají svůj směr a styl.“

Independent hoodfashion kousky z dílny WOLFGANG tak doplní kolaborace s designéry ABOUT a šperkařkou Kateřinou Reich. Exkluzivně najdete na pultech vlčího storu i minimalistické kašmírové šály švýcarského labelu Caren Pfleger a designové šperky české značky Gravelli, vytvořené z betonu. Nechcete nic nakupovat? Nevadí, stavte se jen tak, třeba kvůli setu DJky IM Cyber, který se bude živě streamovat. Také proto, abyste prostě v předvánočním shonu přibrzdili a strávili příjemný večer v  dobré společnosti, WOLFGANG tuhle akci dělá.

WOLFGANG Blessed Advent*ure

WOLFGANG STORE, Benediktská 5, Praha 1

Čtvrtek 14. prosince 17.00-22.00

DJs: IM Cyber, PornBodies

www.wolfgangstore.cz

FB event: https://www.facebook.com/events/141868133136057/

Live stream:  https://www.facebook.com/WolfGangConcept/
Tagy: