Hudební projekt Teha přichází s ambiciózním singlem Mother Earth

Tříčlenný česko-brazilský projekt Teha představuje svůj nový singl Mother Earth. V roce 2018 jste mohli dva členy projektu zaznamenat v soutěži Česko Slovensko má talent. Song Mother Earth je o souznění a návratu k přírodě. Na první poslech zaujme posluchače kvalitní hudební produkce a skvělá angličtina. Zpěvačka Ellie Haze je původem z Brazílie a zastupuje exotickou složku projektu.

V projektu je aktivní dále Danny Hearts (vlastním jménem Daniel Erhardt), který se společně s Ellie v roce 2018 zúčastnil soutěže Česko Slovensko má talent a v projektu Teha se věnuje backvokálům, textům a hudebním kompozicím. V roce 2018 se k nim připojil hudební producent Ondřej Pačes (pod uměleckým jménem Andrew Wonder) a společně vdechli život projektu Teha.

Singl Mother Earth je o vnímání světa a vesmíru jako naší součásti. Všechny živly v nás mají své zastoupení a danou sílu. Nemají nás limitovat, ale motivovat ke zbavení předsudků a obav. „Jsme tím, čím si sami dovolíme žít. Sami víme, co nás v životě naplňuje. Stačí vnímat srdcem, které vždycky ukáže cestu,“ vysvětluje k tématu skladby zpěvačka Ellie. Videoklip vychází z námětu, na jehož tvorbě se Teha kreativně podílela, o režii se postaral tým Jakoby Films v čele s Jakubem Mahdiesem, který myšlenku rozpracoval.

Mezi aktuální plány Tehy patří tvorba dalších skladeb a příprava na živé show.