Ikonické conversky vyprávějí příběhy inspirativních žen

Tenisky Converse se znovu stávají nosičem zajímavých příběhů. Tentokrát díky mladým designérkám z celého světa kampaní Love The Progress oslavují lásku, jednotu a pospolitost. Hlavním nápisem na nových Chuckách je “Keep Loving, Keep fighting”, který vyjadřuje podporu boji za rovnost a víru v lásku jeden k druhému, která vítězí nad strachem.

V aktuální kolekci Converse dává vyniknout definici slova dívka. Pokusily se ho zachytit herečka a aktivistka Millie Bobby Brown, první baletka v hidžábu na světě Stephanie Kurlow, instruktorka sebeobrany Qin Yungquan, nonkonformní hudebnice Naomi Preizler a expertka v oblasti tech Kasiou Gola. Každá z těchto inspirativních žen napsala vlastní definici přímo na plátno ikonických tenisek Converse Chuck 70.

Kolekce Love The Progress se inspiruje ženami z minulosti i současnosti vyšlapujících cestu dalším generacím. Je stejně tak edgy jako ženská, stojí na potiscích, psaných vzkazech a symbolické barevnosti, které ženy povzbuzují k tomu, aby se vymezily svým vlastním, osobitým způsobem.

All The Stories Are True je digitální kampaň Converse zaměřená na pravdivé příběhy lidí, u kterých nechyběly Chuck Taylor All Star tenisky. Neuvěřitelné události, které se staly v minulosti i současnosti, jsou s Chucky a jejich nositeli spojeny po desetiletí.

Nové tenisky od Converse můžete také vyhrát díky akci konající se v Centru Chodov na Converse prodejně. Zákazníci budou mít ode dneška do 8. 3., kdy je Mezinárodního dne žen, možnost psát na pohlednice vlastní definice dívky/ženy, a tak se zúčastnit soutěže o tenisky. Hashtag kampaně je #InMyConverse.
Tagy: