Kojaque, Blood or whiskey nebo Travis O‘Neill se chystají do Prahy

Na sobotu 17. března si do diáře udělej poznámku, že se chystá skvělá párty. Organizátoři odtajnili další jména umělců, kteří jsou v programu Tour sv. Patrika 2018. Na zástupce irské hudební scény můžete narazit v Rock Café nebo holešovickém klubu 36 Underground. Chybět nebudou bary a drinky z typicky irské whiskey Jameson.

První jmenovanou destinaci rozezní jako první irská písničkářka Grainne Hunt, na kterou naváže irský bard Travis O’Neill se svou kapelou His Cardinal Sins. Pokračovat bude mix keltské hudby a punku v podobě dublinské kapely Blood or Wiskey a večírek ukončí DJ Tomsn.

Ve velkokapacitním a neotřelém prostoru 36 Underground v Holešovicích si přijdou na své milovníci hip hopu. Headlinerem místní stage budou v Irsku aktuální Kojaque, kteří přijedou představit své nové album Deli Daydreams a kteří mají Prahu jako jedinou mimoirskou zastávku na jejich březnové tour. Doplní je mladý a nadějný Luka Palm, slovenský rapper Zverina či česká kapela MoveBreakers. Za mixážním pultem vás rozhýbe DJ Brada, DJ Bica feat. MC Luis de Fumés, Selektor Boldrik, rapper Douny nebo taneční vystoupení Shuffle dancing school.

Vstupné na obě akce je 150 Kč, přičemž stačí zakoupit lístek na jednom z míst – platí pro obě destinace.

Organizátoři slibují, že výčet umělců není konečný a další zajímavé novinky budou přicházet. Pro podrobnější info sledujte www.toursvatehopatrika.cz, #BezeStrachu, #SvatyPatrik a Facebook Jameson.