Mike Brewer hlásí návrat na Discovery Channel! V nové show zve na exkurzi do svého světa aut

Mike Brewer je britský novinář, producent a zejména obchodník s auty, který se proslavil jako hlavní hvězda motoristických televizních pořadů a který je známý tím, že dokáže i levný vůz proměnit v super auto. V nejnovější televizní sérii Mike najde a na vlastní kůži zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on. Premiérový díl reality show Mike Brewer a jeho svět aut (Mike Brewer´s World of Cars) můžete sledovat ve středu 11. listopadu od 21 hodin na kanálu Discovery.

O autech toho Mike ví opravdu hodně, ale ani on nemůže znát všechno. Aby to napravil, vydává se na cesty setkat se s dalším lidmi, kteří sdílejí jeho vášeň z nalézání, sestavování a řízení aut. V nejnovější televizní sérii, která vznikla pro Discovery Channel, Mike najde a zažije neuvěřitelné motorové spolky a seznámí se s úchvatnými lidmi, kteří žijí a dýchají pro auta stejně jako on, ať jde o lowridery a lidi, kteří v nich jezdí po Los Angeles, akcelerační závody se šampiony v Indianapolis nebo setkání s mechaniky v Chicagu, kteří udržují naživu umění rukodělných karosérií.

V nové show se mohou diváci těšit zejména na velkou rozmanitost, hlavní myšlenkou pořadu je ukázat motoristickou krajinu z celého světa.

„Myslím, že nová série se vyznačuje hlavně obrovskou pestrostí, pokud jde o lidi, se kterými jsem se potkal. Jedním z příkladů je například seznámení se členy lowriderové kultury v Los Angeles, kteří své okolí většinou děsí svým vzhledem – černá trička, velké pytlovité šortky a tetování -, ale ve skutečnosti to byli ti nejlaskavější, rodinně orientovaní lidé, jaké jsem kdy potkal. Byli opravdu úžasní. Setkání s 94letým řemeslníkem Geneem Winfieldem, který žije v poušti Mojave, kde ohýbá kov a vyrábí úžasné Hot rody, bylo z trochu jiného soudku. Také jsme se dostali do Anglie, kde jsem si mohl prohlédnout karoserii Mini z roku 1960, která se vyrábí na původních továrních strojích dodnes,“ říká o sérii její hlavní protagonista Mike Brewer.