MultiSport karta není jen sport. Také vás roztancuje nebo zkrášlí

Karta MultiSport je již osmým rokem jedním z nejpopulárnějších benefitů, který může zaměstnavatel svým zaměstnancům nabídnout. Právě tato karta vám nově odemyká dveře do světa MultiClubu, kde najdete exkluzivní nabídky na služby a produkty nejen z oblasti sportu, ale i zdraví, relaxace, krásy nebo zábavy.

S kartou MultiSport mají její držitelé přístup k široké paletě sportovních a relaxačních aktivit po celé České i Slovenské republice. U 99 % zařízení tyto činnosti karta plně hradí bez jakéhokoliv doplatku a tuto filosofii chce MultiSport i nadále zachovat. Řada firem a uživatelů karet však poptávala možnost zpřístupnit s kartou i finančně náročnější aktivity, stejně jako možnost nakoupit sportovního vybavení.

MultiSport všem těmto zákazníkům vychází vstříc a od dnešního dne spouští nový věrnostní program s názvem MultiClub. Tato služba zpřístupní všem uživatelům karty MultiSport velké množství produktů i služeb z oblasti zdravého životního stylu za zvýhodněných podmínek. K uplatnění těchto extra výhod se stačí prokázat ve vybraném zařízení svojí kartou MultiSport spolu s dokladem totožnosti. Co je důležité, při uplatnění těchto nabídek se z karty neodečítá vstup do sportovních a relaxačních zařízeních.

V MultiClubu najdete kromě sportovního vyžití i volnočasové aktivity, jako je laser game, paintball, taneční kurzy nebo zážitkové a aktivní víkendy. Každý, kdo se chce nechat hýčkat, může využít zvýhodněnou nabídku masáží, privátních saun a vířivek, nebo podstoupit některé z kosmetických ošetření. V neposlední řadě se MultiClub pomáhá starat o zdraví a celkovou vitalitu svých uživatelů. Vedle sestavení výživových plánů, zdravé stravy či měření tělesné skladby těla zde najdete i regenerační terapii nebo službu osobního trenéra. Nechybí ani slevy na sportovní oblečení.

Pro vstup do MultiClubu se stačí uživatelům karty MultiSport zaregistrovat na stránce www.multiclub.cz. Prvních 10 000 členů navíc dostane k registraci jednorázový kód na sezonní drink StRAWník ve Fruitisimo jen za 29 Kč.

„Díky MultiClubu se držitelům karty MultiSport otevírají nové možnosti. Pečlivě jsme zvážili každého nového partnera, abychom klientům nabídli opravdu to, po čem touží, a zároveň se dané nabídky stále týkaly sportu, relaxace a zdravého životního stylu,“ komentuje Tomáš Trejbal, ředitel pro produkt a partnerskou sít společnosti MultiSport, a dodává:„Je to exkluzivní příležitost nejen pro naše uživatele, ale i pro naše partnery, kteří mohou své další služby bezplatně přiblížit více než 112 000 zaměstnancům.“

Každý, kdo by se chtěl stát členem MultiClubu, ale není vlastníkem karty MultiSport, může sám svého zaměstnavatele upozornit na množství dodatečných výhod, které jsou s kartou spojeny, a navrhnout mu, aby kartu mezi zaměstnanecké benefity zařadil. Více informací o kartě lze najít na www.multisport.cz.
Tagy: