Namíchejte si v BecherZone KVIFF po svém!

Chcete si letošní KVIFF užít ve stylu filmových hvězd? Potom určitě nezapomeňte dorazit do Becher Zone, kde to pojede na vlnách té nejlepší zábavy od rána až do noci. Přes den bude fungovat jako chill out zóna s řadou zajímavých aktivit a tvůrčích workshopů. Večer se stane jedním z nejživějších míst z celých Karlových Varů. Právě sem se totiž po skončení filmových projekcí přemístí veškerý noční život.

Rozbalte to s Mydy Rabycad nebo Kapitánem Demem

Ve večerních hodinách se tu vždy odehraje koncert populárního českého interpreta, po kterém bude následovat ještě nadupaná after party s DJs. Připraven je opravdu bohatý program pro milovníky všech hudebních stylů. Už teď se můžete těšit třeba na vystoupení stále oblíbenější formace Mydy Rabycad v čele s charismatickou zpěvačkou Žofií Dařbujánovou. Svoji pověstnou show tu rozjede i česko-italský miliardářKapitán Demo se svojí veselou družinou. Mezi partou DJs pak nebudou chybět ani takové legendy jako třeba DJ Michael C nebo DJ Chris Sadler.

Becherovka, jak ji neznáte

Po celou dobu na vás budou čekat vynikající drinky, které vám namíchají barmani z vyhlášeného pražského Bugsy’s Baru. Jako hlavní drink se bude stejně jako v loňském roce podávat léty prověřený „Beton“, který by měl znát každý správný Čech. Tato klasika z Becherovky a toniku byla v předminulém roce vyhlášena národním koktejlem a dostala se i do prestižní mezinárodní koktejlové knihy IBA. Betonem to ale zdaleka nekončí, bude pro vás totiž připravené pestré koktejlové menu. Na své si přijdou i milovníci dobrého jídla. Pro ty bude v Becher Zone po celé dny i noci připravené speciální gastromenu.

Je už jen na vás, jak si namícháte karlovarský festival vy!
Tagy:   ,