Objevujte světovou kuchyni z pohodlí pražského letiště

Restaurace Oléo Pazzo, jež je součástí hotelu Courtyard by Marriott, se nachází přímo naproti terminálům pražského letiště. Moderní designová restaurace s neotřelým výhledem nyní láká také na zcela nové menu nabízející pestrou škálu mezinárodních chutí.

Restaurace Oléo Pazzo se pyšní moderním svěžím designem, příhodnou polohou, panoramatickým výhledem na letiště a nyní také zcela novým menu. Šéfkuchař Josef Veselý se rád nechává inspirovat mezinárodními kuchyněmi, a tak se i v novém menu snoubí chutě doslova z celého světa. Sám k tomu dodává: „Dnes a denně máme možnost vařit pro hosty ze všech světadílů a tuto kosmpolitní atmosféru se snažíme přenést i do našeho menu. Jednotícím prvkem nabízených pokrmů je kvalita, čerstvost a poctivá práce našeho týmu.“ Ochutnat můžete třeba čínské nudle Chow Mein, thajské červené kari, fish & chips, domácí burger nebo tradiční vídeňský telecí řízek.

Pro ty, co preferují lehčí kuchyni, je připraven například avokádovo-krevetový tartar, thajský salát s hovězím masem nebo kuřecí prso supreme s bylinkovým bulgurem. Vegetariány zase potěší třeba zeleninové kari s cizrnou, karotkový krém s červenou čočkou či carpaccio z červené řepy s rukolou a kozím sýrem. Milovníci sladkého jistě ocení domácí dezerty v podobě čokoládového brownie, pistáciového cheesecake či tiramisu. Menu restaurace bude v průběhu roku rovněž pravidelně obohacováno o sezónní speciality.

Restaurace Oléo Pazzo se nachází v hotelu Courtyard by Marriott s příhodnou polohou u terminálů 1 a 2 Letiště Václava Havla. Hotel nabízí kryté i venkovní parkoviště, wi-fi připojení zdarma a k dispozici jsou rovněž obrazovky s informacemi o příletech a odletech. Čas před vaším letem nebo čekání na vaše blízké či obchodní partnery tak můžete strávit v klidu, efektivně a navíc velmi příjemně nad vynikajícím jídlem, kávou či plzeňským pivem. Restaurace je otevřena denně od 6:30 hodin do půlnoci.