Nechcete se vzdát tenisek ani ve sněhu? Converse má řešení – kolekci Chuck Taylor All Star Boot White Ice a One Star Mid White Ice

Ani zimní závěje a teploty pod bodem mrazu nemůžou sneakerheads zastavit. Teď už ne! Converse totiž ušil novou kolekci tenisek, ve kterých pohodlně a ve stylu přečkáte až do jara. A na výběr je navíc hned ze dvou modelů.

Prvním jsou Chuck Taylor All Star Boot White Ice, což opět dokazuje, že Chucky už dávno nejsou jen plátěnkami do letních dnů. Tyhle naopak dokáží úspěšně čelit mrazu i vánici a díky zateplení a vysokému provedení vám udrží obě nohy až po kotníky v teple. Dámskou variantu pořídíte ve stříbrné barvě s podrážkou evokující led a pánský model v elegantní černé.

Druhým modelem je One Star Mid White Ice, kterým se dokonale sladíte se sněhem. Cool podšívka, vysoká podrážka a voděodolný materiál zajistí, že i z hlubokého sněhu vyváznete suchou nohou. Jako by se nechumelilo!

Kolekci Chuck Taylor All Star Boot White Ice ulovíte ve vybraných prodejnách a v mono brandu Converse. Pro sněhový model One Star Mid White Ice si stačí skočit do Converse mono brandu v Centru Chodov.
Tagy: