Nervozita i nadšení provázelo znovuobnovení eventu Addict

Po dlouhé pauze znovu na pódiu. Sice nervózní, jako by to bylo poprvé, ale šťastný, že už zase konečně může. Jakub Strach aka NobodyListen v Pražské tržnici obnovil tradici již legendární noční party Addict. Jak probíhaly přípravy na jubilejní 20. díl odhaluje minidokument.

V jedné z hal na Pražské tržnici se 8. října konal dvacátý Addict. Divoká party, která nezná noc ani ráno a jejímž zakladatelem je jeden z nejznámějších českých DJs NobodyListen. Na stage se vrátila po dvouleté pauze, kterou si vyžádala epidemie covidu-19. Před ní se akce naposledy konala 4. 10. 2019 v MeetFactory. Jakub Strach aka NobodyListen v minidokumentu odhaluje, jak probíhaly přípravy a zároveň prozrazuje, co dělal během lockdownu.

„Když začal lockdown, chodil jsem do studia každý den, abych se z toho nezbláznil. Několik měsíců jsem si tak dělal věci sám pro sebe. Pak jsem začal dělat reklamy, kampaně. Nepřišlo mi, že bych se nudil. Všechno se sice změnilo, trochu zpomalilo. Ale poslední rok jsme se adaptovali. První aktivitou byl virtuální Addict. Ten měl skvělý dosah. Online ho vidělo přes 20 000 lidí. Spustili jsme Addict Sound label, což je projekt, o kterém jsme mluvili roky,“ nechává nahlédnout NobodyListen do jeho aktivit během epidemie.

V šestiminutovém dokumentu, který je k vidění na webu redbull.cz, se Jakub Strach podělil o své pocity ze znovuobnovení eventu Addict a zároveň se rozpovídal o tom, jak připravoval svůj set: „Příprava setu je vždy důležitá. Mám na sebe čím dál větší nároky a vždy chci, aby zaznělo co nejvíc tracků. Není to tak, že si týden před akcí řeknu, tak teď to budu dělat. Tracky sbírám dopředu a vybírám jich tak 35 až 40. Je ale těžké najít balanc mezi novými a starými. Vím, že ty staré by mohly fungovat dokonce i lépe, ale nechci se opakovat a hrát pořád to samé dokola.“

Podívejte se do zákulisí přípravy dvacátého Addictu na redbull.cz.

foto: Lukáš Wagneter Red Bull Media House