Nothern soulový večírek Prague Allnighters roztančí klub Royal

Druhá červnová sobota bude patřit letnímu vydání oblíbené taneční akce Prague Allnighters. V pořadí již patnáctý díl této stylové party se uskuteční ve skvostném prostředí klubu Royal na pražských Vinohradech. Celý večírek se jako vždy ponese na vlnách northern soulové hudby, jedinečné atmosféry, vychytaných outfitů a lahodných drinků.

Northern soulové večery se do České Republiky dostaly až po roce 2000. Historie Northern Soulu ale sahá až do 60. let minulého století, kdy tento taneční žánr vznikl ve Velké Británii jako protipól diska. V tančírnách se tehdy scházeli DJs, kteří místo populárních disko hitovek pouštěli na vinylech starou dobrou soulovou muziku.

Postupem času pak vznikla i tradice večerů Allnighters. Ty si rychle oblíbili všichni milovníci dobré hudby a zábavy.Dnes jsou populární především mezi těmi, kteří jen tak nepřestávají lovit nové zážitky a vydrží celou noc tancovat v nespoutaném stylu plném nejrůznějších otoček a piruet. Oblíbenou součástí northern soulových večírků jsou i stylové účesy a oblečení.

Patnácté vydání party Prague Allnighters se odehraje v sobotu 10. června v pražském klubu Royal. Za DJským pultem se tradičně bude střídat sestava rezidentních DJs MR. CAT, DJ Buqi a DJ Path. Ti si i tentokrát na pomoc přizvali slavné dýdžeje ze světové northern soulové scény. V roli speciálního hosta tak vystoupí britský DJ Robert Messer, který patří mezi absolutní soulovou špičku. Další velkou zahraniční hvězdou bude manželský pár DJs Denise & Kevin Drapner z Anglie. Českou partu pak navíc doplní ještě DJ Maykl Bassriot.

Patnácté vydání stylového večírku Prague Allnighters odstartuje v sobotu 10. června v klubu Royal. Gramofony se začnou roztáčet už ve 20:00 hodin a naplno pojedou až do 04:00 hodin ráno. Nepřestávejte lovit ty nejlepší northern soulové zážitky.