Nové Conversky CX propojují futuristický desing a maximální pohodlí

Pěna CX se stala pohonem zcela nových Run Star Motion. Pozadu nezůstaly ani ikonické Weapon a Chuck Taylor All Star. Seznamte se s novinkami v čele s modelem, který vznikl ve spolupráci s A-Cold-Wall*.

Je čas vydat se na další dobrodružství a nové Converse CX by přitom neměly chybět. Nová řada CX je přizpůsobena pohybu a zajistí ti maximální pohodlí na každém kroku.

“V Converse jsme nesmírně pyšní na cestu, kterou jsme od našeho vzniku ušli. Hrajeme si s možnými inovacemi a designy a ty nám postupně otevírají prostor pro další růst. Nedílnou součástí našeho úspěchu je naslouchání přáním zákazníků a právě proto jsme se tentokrát zaměřili na co největší komfort”, říká Phil Russo, viceprezident globálního designu a inovací značky Converse. Tým experimentoval nejen s novými materiály, ale i s vizuální stránkou tenisek. Výsledkem je kolekce s futuristickým nádechem v čele s novými Run Star Motion.

V Converse vyvinuli celý set nástrojů, který zajistí maximální komfort během celého dne. Nejdůležitější roli hraje pěna CX, kterou zabudovali do podrážek všech modelů v kolekci. Pěna minimalizuje nárazy při chůzi a předchází opotřebení boty. Spolu s novým strečovým materiálem obepne chodidlo ze všech stran a usnadní nazouvání a vyzouvání.

Když se inovace spojí s tradicí

Patří Run Star Hike mezi tvoje favority? Pak si nepochybně oblíbíš i nové Run Star Motion. Tělo boty se nezměnilo, ale vyvýšená podrážka si prošla materiálovými i vizuálními změnami.  Nyní je doplněna o kombinaci pěn CX a EVA a výrazné vnější detaily vytvořené pomocí nového gumového provedení.

Vzpomínáš si ještě na model Weapon? Vrací se zpět do hry! Weapon CX představuje moderní twist oblíbeného modelu z osmdesátých let. Originální technologie Y-Bar se spojuje s novou pěnou CX a společně ti poskytnou potřebnou stabilitu pro ty nejlepší výkony.

V kolekci nesmí chybět ani Chuck Taylor All Star CX představující inovativní pohled na ikonické siluety. Strečové tělo, podrážka z pěny CX a gumový pás, který je obehnaný okolo podrážky. Přesně takto lze snadno popsat nové All Star CX.

foto: Converse
Tagy: