Nu-králové Cocotte Minute vyráží na tour

Cocotte Minute a Elektrïck Mann, nezpochybnitelní čeští a moravští králové luxusu, vytříbeného chování, mluvy a ryzího intelektuálna, vyráží na společnou apokalyptickou výpravu. Tohle jedinečné spojení je zkrátka esence všeho, na co jste se báli pomyslet, obzvláště teď po dvou lockdownových letech. Turné s deseti zastávkami začíná 8.4. v Brně a bude zakončeno 14.5. v Praze. Na vybraných místech je navíc dorazí podpořit i král rapu, funku, soulu a španělky o zem rozbíjející Vojtaano.

Foto: archiv kapely

“S EM jsme hráli poprvý a naposled asi před třinácti lety nebo kdy a do teď jsme se z toho sbírali. No a teď jsme zase našláplý to nejen zopakovat, ale rovnou překonat. A když se k tomu někde přidá i náš adoptovanej big nigga brotha Vojtaano bude to dost post-apo cirkus!” komentuje s jemnou nostalgií frontman CM Zeller a dodává: “My ten návrat na scénu po skoro tři sezóny trvajícím spánku hodláme prostě pojmout fakt vostře. Jak jinak taky. Nejsme žádný buzny!”
Soukmenovec MC Mukas z EM zve na nadcházející koncerty netradičně: „Upřímně nevím, jak Kokoti hrají naživo, někde je fotka, jak s nima zpívám, byl jsem tenkrát zhulený jak prezident, tak se těším, že si to připomenu. Podporuju odjakživa všechny střapáče, dredáče a punkáče, taky Cocotty a Vojtaana, tak dovalte všichni podpořit kapely a kluby, který přežily.“

A poslední z trojlístku Vojtaano k tomu říká své: “Poslední dobou nějak měknu, a tak doufám, že mě tour s těmahle hovadama zase trošku zocelí. Naše první klubová jízda s CM byla boží, a o EM jsem zase slyšel tak pekelný historky, že se na tohle spojení fakt moc těšim!”

Foto: archiv kapely

Nenechte si ujít toto unikátní spojení, které se nebude jen tak opakovat. Vstupenky na grandiózní V.i.p. iče Tour už můžete zakoupit v obvyklých předprodejích nebo odkazech u jednotlivých událostí na sociálních sítích.

V.i.p. iče Tour 2022:

8.4. Brno / Melodka + speciální guest Vojtaano
9.4. Příbram / Junior Klub + speciální guest Vojtaano
22.4. České Budějovice / MC Fabrika
23.4. Jihlava / D Klub
29.4. Teplice / Knak + speciální guest Vojtaano
30.4. Pardubice / Žlutý pes + speciální guest Vojtaano
6.5. Nový Jičín / Music Club Drago
7.5. Havířov / Stolárna
13.5. Jablonec n. N. / Na Rampě + speciální guest Vojtaano
14.5. Praha / Rock Café