Novinky od Converse jsou tu pro všechny, kteří se nechtějí ani během podzimu vzdát sneakers

Ranní mrazíky, první vločky a studený vítr jsou jasné příznaky toho, že už se přihlásila o slovo ta pokročilejší fáze podzimu. Všichni se už natáhli do teplých bund a kabátů, z temných koutů skříní vytáhli šály a čepice a s těžkým srdcem odložili svoje oblíbené plátěnky na dalšího půl roku do botníku. Sneakers se ale nemusíte vzdávat ani v tomhle období, Converse představuje nové kousky, které jsou do sychravého počasí přímo stvořené – Chuck Taylor All Star BootNubuck a One Star MidNubuck.

Kožené Chuck Taylor All Star Boot Nubuck najdete v unisex a dámském provedení. Jsou zateplené a nepromokavé, takže v nich pozdní podzim nebo zimu ve městě přečkáte s naprostou pohodlností. Ani na kotníky vám nebude táhnout. Jejich tlumené barvy se navíc jednoduše skloubí s jakýmkoliv outfitem. Dostupné jsou v barvách black, ocher, blue, sangria, mason a brown.

One Star MidNubuck jsou pak pro všechny, kteří si přes kotníky raději natáhnou teplé ponožky, než aby se vzdali kotníkových tenisek. Jsou nepromokavé, takže oblíbený podzimní déšť se sněhem se může jít klouzat. Šedá, černá a okrová barva bude skvěle fungovat s čímkoliv z vašeho šatníku.

Kam se pro tyhle podzimní stylovky vypravit? Kolekci Chuck Taylor All Star Boot Nubuck je k dostání v Converse monobrandu v Centru Chodov a ve vybraných prodejnách. Modely One Star MidNubuck najdete exkluzivně v Converse monobrandu.
Tagy: