Ovládni své město! Přidej se k nám a staň se lovcem nových zážitků…

Bušení srdce, vzrušení, proud nápadů, které se neustále rojí v tvojí hlavě. Akce, které berou dech a na které se nezapomíná. I to je studentský život, který chceš zažít. Buď jeho tvůrcem. Staň se vypravěčem příběhů, jako je ten následující…

Mrazivá noc s sebou přináší strach. Zima se zarývá pod kůži a mlha začíná být nesnesitelná.

Kroky a jekot sílí. S každým novým příchozím roste vzrušení a hudba nabírá na obrátkách. Světelná signalizace dává jasně najevo, že průvod se musí hnout.

Stovka duší následuje majestátního jelena a prochází městem v pravidelném pochodovém rytmu. Nic nemůže zabránit tomu, abychom došli do cíle. Náš cíl – Jatka.

A přesně takhle začal letošní Halloween v Praze. A nejen tam, ale i v ostatních městech. Halloween je jedním z našich oblíbených svátků. Všechno a všichni se probouzí až v noci a chtějí zažít něco neočekávaného. A my jsme přesně ti, kteří chtějí naservírovat nevšední zážitky až pod nos. A po svém.

Osm studentských měst jsme během Halloweenské noci převlékli do mejdanu schovaného za strašidelný závoj a vytvořili tak neopakovatelnou atmosféru. Byli jsme s jelenem u všeho, kde bylo mrtvolně živo.

Studuješ v Olomouci, Plzni, Hradci Králové či Pardubicích a chceš začít psát jejich nový příběh, získat skvělé zkušenosti a stát se součástí výborné party lidí? Tak nepřestávej lovit zkušenosti a staň se novým Jägermeister Hunterem!

Koukni na www.jagerhunter.cz a dozvíš se víc.