Pěkne vvvostrej Jägermeister Scharf přichází na scénu

Pěkně vostrej drink, který nebude pro každého. Každý si ho ale určitě zapamatuje. Taková je DNA nového Jägermeisteru SCHAЯF, který je nyní na pultech obchodů, v nabídce barů i hudebních klubů po celé republice. Osmdesát let stará receptura přivostřená zázvorem přináší SCHAЯF moderní likér s obsahem alkoholu 33 %. Distributorem pro Českou republiku je Mast Jägermeister.

“Jägermeister SCHAЯF představuje pěkně vostrej drink na základě unikátní receptury legendárního Curta Masta, vynálezce Jägermeisteru z Německa. Spojení ledově namraženého nápoje s ostrou chutí zázvoru dělá z SCHAЯFu zajímavý nápoj, který se podle našeho názoru stane součástí každé dobré party,” říká o novince Jiří Štětina, ředitel distribuční společnosti Mast Jägermeister Česká republika. “Od roku 1991, kdy je Jägermeister oficiálně distribuován do České republiky, nikdy nepřišel s takto velkou produktovou inovací. Půjde o změnu na mapě produktů lihovin a destilátů v Čechách,” doplňuje Jiří Štětina.

V rámci kampaně a uvedení na trh chystá SCHAЯF masivní televizní i digitální kampaň, která nebude k přehlédnutí. Společnost Mast-Jägermeister CZ, prodala v minulém roce více než 4.000.000 lahví Jägermeisteru, což znamená v rámci brandu 5. nejvýznamější trh na světě.

Pěkně vostrej, nabroušenej shot, zbrusu novej majstrštyk, přivostřit hrany. To jsou jedny z výrazů, který by SCHAЯF měly charakterizovat a provázet během celé nadcházející kampaně. Nápoj si pod svá křídla vzal také zajímavé osobnosti, které chce podporovat v jejich činnosti. Mezi ty patří mladý a progresivní módní designér Jan Černý nebo dj a hudební producent Nobodylisten, který organizuje úspěšné klubové noci s názvem Addict.