Revoluce na ruce. Sequent představuje novou řadu chytrých samo nabíjecích hodinek SuperCharger²

Společnost Sequent je vůdčím startupem na poli chytrých technologií. V roce 2017 přišla s revolučním modelem chytrých samo nabíjecích hodinek. Nyní přichází s ještě našláplejší verzí SuperCharger².

Chytré hodinky Supercharger od firmy Sequent ohromily svět unikátním automatickým samo nabíjecím systémem. Jejich druhá generace je o pár kroku napřed a kromě safírového sklíčka a snižování uhlíkové stopy, díky ušetření milionů baterií ročně, také zavádí jedinečný program odměňování kryptoměnou. V kombinaci s nejmodernější aplikací Sequent Bio Feedback totiž hodinky generují „SQ mince“, tedy kryptoměnu, která přináší finanční výhody pro další zdravotnické služby a produkty.

Konec nabíjecím kabelům

Díky unikátní technologii je konec klasickým nabíjecím kabelům či podložkám. Model SuperCharger², stejně jako předchůdce, funguje na bázi přeměny 100% čisté kinetické energie na energii elektrickou, která podporuje vestavěné senzory sledující veškerý Váš pohyb. Takže čím více se hýbete, tím více energie získáte, tudíž motivace ke zdravějšímu životnímu stylu je více než jasná. Samozřejmostí jsou pak funkce jako krokoměr, měření tepu i GPS, které se ovládají díky připojení k mobilnímu telefonu skrze technologii Bluetooth.

Jednoduchý design

Zdánlivě všední ručičkový design je výhrou zejména pro milovníky klasiky. Unisexový sportovní vzhled modelu SuperCharger² je k dostání v několika cenových hladinách a barevných provedeních exkluzivně na Kickstarter.com.

Hodinky Sequent SuperCharger² 4290Kč

Hodinky SuperCharger² jsou jasným favoritem a držitelem světového rekordu v energetické soběstačnosti. A fakt, že jsou vyrobeny z recyklovaného plastového odpadu z oceánů, je už jen třešničkou na dortu.