Získejte styl Audrey Hepburn s Juliette by Muscat

Určitě víte, jaké sluneční brýle nosila úžasná Audrey Hepburn ve filmu Snídaně u Tiffanyho. Právě jimi je inspirován model Juliette od značky Muscat, který přichází na trh s prvními slunečnými dny.

Model Juliette si zamilujete pro jeho nadčasovost, která vychází z inspirace v krásné Audrey Hepburn. Svým kočičím tvarem jsou brýle vyjádřením čiré noblesy a elegance.

Vybírat můžete ze třech barevných provedení: černé (Juliette Black Magic), hnědé (Juliette Havana Brown) a světle růžové (Juliette Havana Rose). Díky tomu podtrhnou styl každé ženy a hodí se pro blondýny, brunety i zrzky.

Nevíte, které vybrat? Využijte možnost domácího zkoušení, kterou Muscat přinesl na trh jako jeden z prvních výrobců brýlí na světě. Až na 5 dnů si můžete objednat domů 5 párů brýlí. Následně je zašlete zpět a Muscat vám pak dodá ty, které jste si vybrali. Vše (včetně zaslání a vrácení) je zdarma!

Sluneční brýle nejsou jen stylovým doplňkem, do kategorie „must have” patří také kvůli své ochranné funkci. Podtrhněte s Juliette svůj outfit na dovolené i v práci.

Brýle Juliette zakoupíte v showroomu Muscat v Praze a online na www.muscat.cz.
Tagy: