Rozloučení s létem: český bikiny tým pokřtěn

„Radost pohledět!“ Dnes to můžeme zvolat oficiálně. V pátek 11. září byl oficiálně pokřtěn projekt prémiových hostesek a slečen pro vytváření skvělé atmosféry. Český Bikiny Tým aka Czech Bikini Team je na scéně.

V pátek 11. září se v největším evropském beachklubu na pražském Ládví oficiálně představil projekt Český Bikiny Tým, který vyzval v minitunaji v plážovém volejbale místní borce z Beachklub Ládví, zástupce amerického fotbalu Prague Black Panthers a také VIP tým ve složení bratrů Honza a Jirka Dolanský.

Programem prosluněného odpoledne provázela moderátorka Bára Krčmová /Evropa 2/, a to ve stínu Beefeater stanu, kde bylo možné ochutnat drinky na základě novinkového Beefeater Blood Orange. Zlatou tečkou za vydařeným odpolednem byl křest nového prémiového projektu Český Bikiny Tým. S radostí se křtu ujal herec Jan Dolanský, který také na kurtech ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše.

Czech Bikini Team si získal sympatie hned od počátku, protože bikiny z produkce Trenýrkárna.cz holkám opravdu sedly. Projevilo se to i na hřišti, kde náš tým sympatický slečen získával první body téměř v každém zápase. Nicméně celkové vítezství patřilo borcům z Prague Black Panthers. Ale na výsledky se zde nehrálo. „Tentokrát šlo více o krásu než výsledky. O to se postaral právě Český Bikiny Tým, který tak oficiálně vstupuje na trh zábavy. Děkujeme všem účastníkům za vydařenou rozlučku s létem a uvedením projektu v život,“ doplňuje Martin Březina za produkční tým.