Seznamte se s páry z nové série reality show 90denní snoubenci: Opačným směrem

Příval romantiky a dramatu. Nová sezóna úspěšné série 90denní snoubenci: Opačným směrem (90 Day Fiancé: The Other Way) se vrací na kanál TLC od neděle 10. října! Seznamte se s dvěma novými zamilovanými páry a připomeňte si příběhy čtyř vracejících se dvojic, které dál překonávají různé překážky a bojují o to, aby jejich vztah fungoval, tak jak má.

Steven, 25 (Salt Lake City, Utah) a Alina, 20 (Rusko) Nový pár

Steven, oddaný mormon z Utahu, se vzdává svého života v Americe, aby byl s Alinou, krásnou Ruskou, kterou potkal před rokem v rámci jazykového on-line studia. Když se kvůli pandemii koronaviru uzavřou ruské hranice, vymyslí Steven a Alina záložní plán, jak se setkat a vzít v Turecku. Tam ale začnou jejich společnou budoucnost ohrožovat tajemství vynořující se ze Stevenovy minulosti a podezření z nevěry. Alina váhá, zda skutečně zná muže, kterého si chce vzít.

Ellie, 45 (Seattle, Wa.) a Victor, 38 (Kolumbie) Nový pár

Poté co se Ellie při cestách po Jižní Americe zamilovala do Victora, pokračoval pár dva roky ve vztahu na dálku. Po nich Victor dál žije na malém kolumbijském ostrově Providencia, Ellie se ale rozhodla, že je čas opustit své úspěšné podnikání v restauraci a městský život v USA a vyměnit ho za maloměstský ostrov, kde budou žít v jejich malém kousku ráje. Když se ale připravuje na stěhování, přehluší obavy páru spojené s důvěrou, nevěrou a financemi hurikán Lota páté kategorie, který se prožene ostrovem Providencia a zanechá za sebou nepředstavitelnou spoušť. Ellie v noci před bouří ztrácí s Victorem kontakt a po několika dnech ticha se celá rozrušená a zoufalá vydává na ostrov, aby ho nalezla.

Kenneth, 58 (St. Petersburg, Florida) a Armando, 32 (Mexiko) – Vracející se pár z druhé sezóny

Kenny se přestěhoval do Mexika a navrhl Armandovi, že jsou připraveni vrhnout se do plánování své krásné svatby. Armando se nebojí utrácet, ale Kenny je nervózní z toho, kolik tato svatba bude stát. Jedna věc, na které se ale oba shodují, je jejich obava, zda je Armandova rodina v jejich rozhodnutí podpoří a zúčastní se jejich svatby. Nejprve se Armando musí otci svěřit, že je zasnoubený s Kennym. Mezitím Kenny a Armando začínají plánovat dlouhodobou budoucnost. Zatímco Kenny zápasí s vinou, že se nevěnuje svým dětem na Floridě, Armando přichází s návrhem pořídit dceři Hannah mladšího sourozence. To otevírá komplikovanou debatu o tom, zda se oba dohodnou na rozšíření své rodiny, případně kdy a zda prostřednictvím adopce nebo náhradního mateřství.

Jenny, 63 let (Palm Springs, Ca.) a Sumit, 33 let (Indie) – Vracející se pár z druhé sezóny

Jenny se po časech pendlování usadila v Indii, kde žije už rok. Zároveň ale ztrácí naději, zda se vůbec někdy za Sumita provdá. Kvůli pandemii jí sice bylo prodlouženo vízum, ale vědomí, že to nemůže trvat věčně, vede pár k úvaze, jak jinak by Jenny mohla trvale zůstat. Nakonec však Sumit dál tlačí na své rodiče, aby dostal svolení se oženit. A nabízí se překvapivé řešení: Sumitova matka se nabídne, že se k nim nastěhuje, aby pomohla Jenny stát se „tradiční“ indickou snachou.

Ariela, 29 (Princeton, N.J.) a Biniyam, 31 (Etiopie) – Vracející se pár z druhé sezóny

Osm měsíců po narození syna Avi žijí Ari a Bini dál společně v Etiopii. Jejich dětská blaženost ale rychle vezme za své. A to když se Ari podělí o zprávu, že se je rozhodl navštívit Leandro, její bývalý manžel, se kterým se rozvedla před deseti lety. Vzhledem k tomu, že jejich vztah se otřásá v základech, je Biniyam přesvědčen, že Leandro je chce navštívit, aby se pokusil získat Arielu zpět. Následně během rutinní návštěvy pediatra, Ari a Bini zjistí, že Avi potřebuje na operaci kýly. Ari se proto rozhodne vzít syna do USA, což z lékařského hlediska vidí jako nejlepší možné řešení. Přestože ji Bini prosí, aby neodjížděla. A to ze strachu, že by se nikdy nevrátila, stejně jako to udělala jeho první manželka s jejich malým dítětem. Jak se jejich neshody stále více vyostřují, dává Ari Binimu konečné ultimátum k záchraně jejich vztahu.

Corey, 34 (Mill A, Wa.) a Evelin, 28 (Ekvádor) Vracející se pár z první sezóny

Po konci lockdownu mohou Corey a Evelin konečně začít v Ekvádoru plánovat svatbu. Jejich vztah je ale velmi napjatý, protože Corey se přiznal, že zatímco měli s Evelin pauzu, málem si v Peru vyrazil s jinou ženou. Pravda o této ženě je však mnohem zajímavější, než jak Corey uvádí. Ale není jediný, kdo má tajemství. Ve chvíli, kdy na Evelin naléhá rodina, aby ještě svatbu s Coreym zvážila, prozradí mu obrovskou bombu.

Zajímá vás, jak se budou osudy jednotlivých párů dále vyvíjet? Sledujte od neděle 10. října ve 21 hodin novou sérii 90denní snoubenci: Opačným směrem (90 Day Fiancé: The Other Way) na kanále TLC.

Foto: TLC