Ukaž svou pravou tvář

Od doby, kdy spatřily světlo světa první boty s reflexním prvky od adidas, uběhlo už více než třicet let. Nyní se legenda Nite Jogger vrací na scénu. To, co zprvu vzniklo kvůli bezpečí, dnes dostává nový význam pod labelem adidas Originals.

Novou éru bot z řady Nite Jogger zasvětil adidas mladým kreativním lidem, kteří den tráví čekáním na noc. Na čas, kdy se jim otevírá neomezený prostor, do kterého mohou uniknout. Podmanivým a decentním designem, který svou pravou tvář ukazuje až po západu slunce, nabízí mladým tvůrcům šanci ukázat, jací jsou pod povrchem.

Jedny sneakers, dvě tváře

Přepracované sneakers míří do ulic, kde mladí lidé musí ve dne respektovat pravidla, která je často svazují. Stejně jako jejich nositeli, i jim se každý večer otevírá neomezený prostor, do kterého mohou uniknout. I brouzdání setmělým městem dává smysl, kdy osobnost získá volnost, kterou přes den ztrácí.

Nikdy není pozdě

Nite Jogger jsou první sneakers, které odrážejí, jaký je jejich nositel pod povrchem. Je to dočasně spoutaný živel, jehož skutečnou tvář máte šanci zahlédnout až po setmění.

Novou kolekci tenisek s reflexními prvky adidas Nite Jogger naleznete na www.adidas.cz/originals_nite_jogger.
Tagy: