a&o patří mezi nejlepší hotely pro rodiny

Hostely a&o získaly ocenění „vysoká spokojenost“ od těch, na nichž záleží nejvíc: od svých hostů. Vyplývá to z výsledků průzkumu, který provedla analytická firma Service Value společně s německým týdeníkem Bild am Sonntag. Cílem bylo zjistit, jak jsou rodiny na cestách spokojené s ubytováním. Výsledek? V kategorii „nízkonákladové hotely“ dotazovaní potvrdili, že společnost a&o výtečně rozumí potřebám a očekáváním rodin.

Foto: a&o

Hotely a&o nabízejí rodinám pohodlný a cenově velmi výhodný pobyt se vším, co dospělí s dětmi potřebují: k dispozici jsou pohodlné dvoulůžkové postele, moderní palandy a na vyžádání i dětské postýlky pro nejmenší. K tomu mohou rodiny využívat kuchyňku, pračku na prádlo i herní koutky. Ráno všechny čeká vydatná, pestrá a chutná snídaně.

„Neusínáme na vavřínech, neustále velmi vážně bereme zpětnou vazbu od našich hostů a odpovídáme na ni těmi správnými výrobky a službami,“ vysvětluje Phillip Winter, marketingový ředitel a&o. „Jsme tedy velmi rádi, že naše nasazení a naši nabídku zákazníci nejen berou na vědomí, ale také ji odměnili vynikajícím hodnocením.“

Foto: a&o

Co všechno a&o nabízí rodinám navíc?

Speciální rodinné pokoje pro čtyři až šest lidí, v některých pobočkách až pro 8 lidí, umožňují pohodlný pobyt v mnoha evropských metropolích. Děti do sedmi let mají ubytování zdarma, platí jenom rodiče. Hostely a&o navíc nabízejí řadu služeb, které rodinám přijdou vhod: například kuchyňky, pračky na prádlo, hrací koutky, možnost půjčení deskových her, ba i dokonce i pronájem kočárků. A samozřejmě je tu snídaně, kde si každý vybere, co mu chutná v množství, jaké chce. Od letošního léta jsou ke snídani mimochodem velmi oblíbené čerstvé palačinky a vafle.

V létě přespání za pouhých 9 eur

Toto léto, až do konce srpna, se lze ubytovat za neuvěřitelných 9 eur za noc! Ubytování je ve vícelůžkových pokojích a nabídka platí ve 24 pobočkách v Německu v těchto městech: Cáchy, Berlín, Brémy, Dortmund, Drážďany, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburk, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Mnichov, Norimberk, Stuttgart a Výmar.