Naučte se lyžovat od skutečných šampionů

Zavřete oči a představte si, že se na trati potkáte s hvězdami světového lyžování jako jsou Dorothea Wierer nebo Lisa Vittozzi. Nejen že kolem vás projedou, ale dokonce vám i poradí, jak zlepšit techniku a další fígle. Nemyslitelné? Nemožné? Nepředstavitelné? V Livignu tato slova neznají. Svou oficiální kandidaturu na pořádání ZOH v roce 2026 společně s Milánem a Cortinou oslaví velkolepou akcí Olympijský týden, v němž nemožné se stane skutečností.

Dorothea Wierer, Lisa Vittozzi, Paolo Rodigari, Federico Pellegrino, Greta Laurent nebo Giorgio Rocca. To je jen krátký výběr osobností, s nimiž se během Olympijského týdne od 30. března do 6. dubna budete moci nejen osobně setkat, ale vydat se s nimi i na sjezdovku či běžkařskou a biatlonovou trať.

Akce je věnována všem nadšencům zimních sportů, kteří budou mít možnost okusit nanečisto olympijskou atmosféru. Organizátoři připravili na každý den bohatý program a celý týden se ponese ve znamení mimořádných slev a bonusů.

Jeďte na 7 dní, plaťte za 6

V Livignu pro účastníky Olympijského týdne připravili královskou nabídku. Při ubytování ve vybraném hotelu či apartmánu na 7 nocí dostanete jednu úplně zdarma. Podobně to platí v půjčovnách lyží, kde při šestidenním zapůjčení zaplatíte pouze za pět. Ušetříte dokonce i na ceně
Skipassu a lyžařské školy, bude vás stát totiž o 10 % méně. V den příjezdu dostanete náramek, s nímž se dostanete na všechny akce, párty a budete moci uplatnit další slevy.

Zažijte olympiádu na vlastní kůži

I když se nejbližší zimní olympiáda bude konat až za tři roky, její atmosféru můžete zažít v Livignu už na přelomu března a dubna letošního roku. V neděli 31. března dostanete možnost si zalyžovat na sjezdovkách s reprezentanty italského národního týmu v alpském lyžování a odpoledne zajít na welcome drink do Aquagranda Active You s živou hudbou. Pondělí 1. dubna bude věnováno freestylovým disciplínám za účasti Elisy Nakab a Iana Rocca a biatlonu s Dorotheou Wierer, Lisou Vittozzi, Paolem Rodigari a dalšími. Kdo si v úterý přivstane, prožije neopakovatelný zážitek. Za svítání bude moci vyrazit na sjezdovku se sportovci z Livigna. Další dny budou hrát hlavní úlohu snowboarding, alpské a běžecké lyžování, přičemž ve čtvrteční dopoledne prožijete s reprezentantem na snowboardu s Mauriziem Bormolinim a odpoledne vyrazíte do stopy s Federicem Pellegrinem a Gretou Laurent. Lahůdkami programu bude průvod vlajek kandidujících měst a závěrečný olympijský ceremoniál.

Foto: Petr Slavík, Livigno