7krát3 vypouští live ukázku ze křtu své desky I

Po dvou vyprodaných koncertech na střeše Domu Radost se Štěpán Hebík aka 7krát3 rozhodl z nich zveřejnit live záznam jednoho tracku Roky pro všechny, kteří se na Žižkov nedostali a chtěli nasát jejich energii. Užít si ho můžete na YouTube kanálu labelu BiggBoss.

Štěpán Hebík aka 7krát3 si na křest svého debutového alba s příznačným názvem I, které vyšlo 21. ledna 2020, musel dlouho počkat. Čekání se ale rozhodně vyplatilo. „Po několika dnech, co jsme termín zveřejnili, se koncert vyprodal. Přidali jsme tedy ještě druhý termín, který se vyprodal taky.“ Album pokřtil rapper Orion, který hostoval i v jednom ze singlů Boh dal love.

Neopakovatelnou atmosféru koncertům, které se konaly 28. a 29. července, dodalo jejich místo konání. Dům Radost na Žižkově, který dlouhá léta chátral, od roku 2018 díky Vítězslavovi Valovi kulturně ožívá, a především jeho střecha, která nabízí ničím nerušený výhled nejen na Žižkov a Vítkov, ale i Pražský hrad a okolí. Západ slunce připravil během vystoupení až kýčovitý pohled na celou Prahu.

Pro 7krát3 byly koncerty výjimečnou událostí ještě z jednoho důvodu. „Šlo vlastně o první regulérní koncert s mojí novou kapelou a hned se dvakrát vyprodal, což je pro mě skoro neuvěřitelný.“ Kapela vystoupila v obsazení: 7krát3, Tomáš Konůpka, Igor Ochepovsky a Petr Bidlo. Ve stejném složení a se stejným setem kapela vystoupí na Metronom festival, který proběhne 17. 9. Další novinky připravuje až na velký koncert v Lucerna music baru 22. 10. Vstupenky na něj bude možné sehnat již od neděle 13. 9.

Koncertový live záznam tracku Roky je k dispozici na YouTube kanálu labelu BiggBoss.

Na albu I najdete 6 songů, z nichž každý je tematicky i hudebně úplně jiný a dokáže cloumat různými emocemi. „Jedna věc může působit nadrbaně, jiná zase dokáže vrátit do dětství, další chvilku vede po duchovní cestě, a nebo naopak svede k vyzrálým ženám,“ přibližuje 7krát3.

Na desce se podílelo i několik významných osobností. Vedle Jiřího Korna, který s ním nazpíval singl Tygrovanej sprej a vystupuje i ve videoklipu v režii Benjamina Buttlera, zazní také celá sestava PSH a instrumentalisté Adam Koller, Igor Ochepovsky, Michael Říha, Petr Bidlo nebo Matěj Havlíček. Na desce najdete i další úspěšné singly jako Promiň nebo Boh dal love.
Tagy:   ,