Festival Metronom se posouvá, uskuteční se až v září

Organizátor festivalu Metronom, který se měl v červnu uskutečnit v Praze, oznámil, že akce bude až v září. Důvod je jasný, koronavirus. Přetiskujeme dopis od Davida Gaydečky v plném rozsahu.

Milí přátelé a příznivci hudby, v reakci na současnou situaci a nouzová opatření proti Covid-19 jsme se rozhodli posunout termín konání festivalu Metronome Prague. Nový termín: 17. až 19. září 2020, místo zůstává. Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost vrácení peněz bude nabízena od poloviny dubna do konce června 2020. Prosíme, zůstaňte s námi!

Vítáme všechna mimořádná opatření, která se dnes dějí. Zdraví a bezpečnost hudebních příznivců, umělců, členů organizačního týmu a dalších lidí, kteří jsou do realizace Metronome Prague zapojeni, jsou pro nás na prvním místě.

Na přípravu festivalu jsme již vynaložili mnoho úsilí a energie. Vyjednávali jsme se stovkami umělců, interpretů z ČR i ze světa. Připravovali jsme festival se spoustou komerčních partnerů i institucí v čele s hlavním městem Prahou. Pro rozšířený třídenní Metronome jsme nachystali zcela unikátní program. S novým termínem z něj vyroste pro všechny ještě magičtější zážitek.

Umyjte si ruce, nasaďte roušky a dávejte na sebe pozor.

Metronome a kouzlo hudby nic nezastaví!