Invalidovnu ovládne večer současného tance

Sezóna letních festivalů začne již v úterý 25. června v pražské Invalidovně. Právě zde od 18 hodin vystoupí umělci z České republiky, Austrálie i daleké Ghany. To vše v rámci prvního dne festivalu současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance. Přijďte se podívat i vy, vstup na večer plný umění i ladného a zároveň dynamického pohybu je zdarma.

Letošní sedmý ročník festivalu KoresponDance se uskuteční o víkendu 12. až 14. července v již tradičním Žďáru nad Sázavou. Oficiální zahájení festivalu proběhne ale už na konci června v Praze. Divákům se tu představí mladá česká tanečnice a choreografka Agáta Jarošová ve svém autorském představení Sa Presénce nebo James Batchelor, který návštěvníky v představení HYPERSPACE přesvědčí o tom, že i minimalistický pohyb může být fyzickým mistrovstvím. Program pak v 19 hodin završí Come if you dare, ukázka výsledků dvouleté spolupráce umělců z České republiky, Francie a Ghany v rámci projektu Genius Rises.

Zpříjemněte si večer jedinečnými uměleckými zážitky. V úterý 25. června se otevřou dveře prostor pražské Invalidovny, rozsáhlé barokní národní památky v Karlíně, která byla dlouhou dobu uzavřena veřejnosti. Tady vás v 18 hodin přivítá sedmý ročník festivalu současného tance, akrobacie a nového cirkusu KoresponDance. Vstup na akci je zdarma. Více informací naleznete na www.korespondance.cz.