Italská Liviana Conti otevřela v Praze svůj první obchod

V červnu 2019 byl v Králodvorské ulici v Praze slavnostně otevřen v České republice již druhý butik italské značky Liviana Conti. Po pilotní brněnské prodejně je to tak další místo, kde nyní najdete nadčasové podzimní a zimní modely, jejichž hlavními atributy jsou pohodlí, kvalitní materiál a sofistikovaný minimalismus.

Značka Liviana Conti, která vznikla v Miláně v roce 1982, se soustředí na nekonvenční módu. Je určena městským ženám, které vyžadují perfekcionismus, pohodlí a styl. Kreativní úplety, které jsou od počátku hlavním rukopisem italského brandu, se v různém pojetí prolínají každou kolekcí. Modely Liviany Conti mívají poměrně široký rozptyl od elegantních minimalistických kousků až po extravagantnější kreace. Vrstvení, hra se strukturou materiálů a občasné základní vzory jsou pro její kolekce typické. Kontrast nepostradatelné černo – bílé klasiky bývá vždy doplněn také o další sezónní barvy.

Nové kolekce Liviany Conti jsou kromě Itálie a České republiky k mání ve Francii, Německu, Beneluxu, Španělsku, Švýcarsku, ale také v Číně, Japonsku, Rusku, Hongkongu, Tchaj-wanu, Austrálii či USA.