Marpo a irský průvod budou v Praze slavit svátek Sv. Patrika

Redakce

Tour sv. Patrika letos do Prahy a dalších míst po celé ČR přináší skutečně našlapanou párty. Organizátoři odtajnili další část programu sobotních oslav dne Svatého Patrika.

V rámci toho v holešovickém 36 Underground představí česká hvězda urban scény Marpo & TroubleGang svou nově vydanou a očekávanou desku Dead Man Walking, se kterou vyprodali začátkem března Lucerna Music Bar. V našlapaném programu tak tenhle last minute posiluje irské Kojaque na jejich březnové tour k nové desce Dali Daydreams, mladého irského rappera Luku Palma, slováka Zverinu nebo rozjetou českou kapelu MoveBreakers, bořící kluby všude, kde se ukážou.

Hudba ale nebude znít pouze v klubech. Od Kampusu Hybernská se ve 3 odpoledne vydá průvod, který v typickém duchu budou tvoři bubeníci, dudáci a Irové žijící v Praze. Spontánně se může přidat kdokoliv začátku nebo kdekoliv na trase, která udělá kolečko přes Staromák, Národní třídu a Václavák zpátky ke kampusu.

Milovníci irského rocku a punku si pak přijdou na své ještě v Rock Café na Národní třídě, které opanuje svým rytmem písničkářka Grainne Hunt a následně irský bard Travis O’Neill se svou kapelou His Cardinal Sins. Rozjetý večírek ještě rozdmýchá irský punkový Blood or Whiskey. Celou akci uzavřou za mixážním pultem DJ Tomsn a DJ Maverick.

Kompletní program irského běsnění na všech místech najdete na www.toursvatehopatrika.cz, pod hashtagy #BezeStrachu a #SvatyPatrik nebo na Facebooku Jameson.
Tagy: