Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl

Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl, výrazné platformy a příjemná pohodlnost – představujeme tři novinky, se kterými vkročíte do nové sezóny sebevědomým a stylovým krokem.

Foto: Converse

Chuck 70 AT-CX

Předělané Chuck 70, které míří rovnou do budoucnosti. Zvýrazněné detaily, platforma a recyklované materiály – to vše splňuje nový model Chuck 70 AT-CX. Robustní podrážka je spolu s vrškem z 50% recyklované bavlny doplněna o klasické Converse znaky, jakými jsou kulaté logo a detail nad patou. Vroubkované prvky dodávají botě originalitu a rozhodně zaujmou i kovová očka a cool hladké tkaničky. Tradice Converse namixovaná s pohodlným futurismem.

Foto: Converse

Run Star Legacy CX

Pohodlně zateplené a odlehčené Run Star Legacy CX mají asymetrickou podrážku a představují extravagantní futuristický kousek, který už nesundáte z nohy. Jde o novou verzi Converse bestselleru Run Star Hike. Prodloužený jazyk umožňuje velmi snadné nazouvání a lehká CX pěnová vnitřní stélka zajistí ultra pohodlné nošení.

Foto: Converse

Run Star Motion

Expresivní styl s vlnitou a vícebarevnou podrážkou. Run Star Motion si stačily získat velký počet fanoušků, kteří podlehli jejich kouzlu. Ale i s tímto modelem se dá ještě hodně vyhrát, a tak pro podzim/zimu 2022 představil Converse nepřehlédnutelnou podrážku, která svít díky kombinaci růžové a oranžové. Unikátní podzimní look, který si stále drží nesmrtelnou identitu značky Converse.
Tagy: