Nové Conversky vyjádří vaší kreativní osobnost

V Converse Run Star Motion se odráží energie ulice a dynamického městského života. Odlehčená podrážka umožňuje si užívat masivní a výrazné tenisky s hravou lehkostí a rychlostí.

Pro ty, co chtějí vystoupit z davu, nebo hledají výrazný doplněk, který jen tak někdo nepřehlédne. Přesně pro ty jsou určeny modely Run Star Motion, které působí dy-namicky a jakoby stále v pohybu. Masivní podrážka je odlehčená a při nošení ma-ximálně pohodlná. Je speciálně vyvinutá tak, aby tlumila všechny nárazy a zaručila komfort i při celodenním nošení. Dalším technologickým prvkem je nylon, který tvoří zbytek boty a prošívaný jazyk z ripstopu. Run Star Motion si hrají s detaily jako jsou reflektivní prvky a viditelný pruh nad patou.

Extra bonusem jsou jedovatě zelené Run Star Motion, které tuto sezónu doplňují neonové zimní modely Converse. Ostré barvy proříznou zimní šeď a působí pozi-tivně a hravě. Oproti tomu je černá verze sice umírněnější a barevně minimalistic-ká, i tak ale funguje jako sebevědomá módní záležitost.

Doporučujeme těm, kteří se chtějí stylově vyřádit a dát světu najevo, že se barev a nevšedních tvarů rozhodně nebojí. Na první pohled přehnanost Run Star Motion, která vzdává hold sebevyjádření, dává možnost v nich strávit celý den v maximálním komfortu.

Modely Chuck Taylor CX a Run Star Motion jsou dostupné u vybraných prodejců.