Rozjetá tour kapely Chaozz míří do Plzně

První dvě zastávky v Brně a Pardubicích svědčí o tom, že se comeback kapely Chaozz, která v 90. letech seznámila české publikum s hip-hopem, vydařil. Po téměř šestnácti letech si tak fanoušci užili její návrat na scénu v podobě česko-slovenského turné s názvem Ale už.

Živá kapela a nestárnoucí hity

Chaozz při svém návratu na pódium sází na doprovod živé kapely a osvědčený playlist, což dohromady tvoří nostalgickou, a přesto originální kombinaci. První dva koncerty zároveň ujistily, že se na kapele dlouhá odmlka od živých vystoupení nepodepsala. Chaozz ve svém původním složeníi v roce 2018 z pódia na fanoušky chrlí zával energie. V hodinu a půl dlouhém vystoupení rozhýbává kapela zaplněné kluby proslulými hity minimálně stejně jako před pauzou v roce 2002.

8 zastávek v Českui na Slovensku

Mimo již odehraných koncertů v Brně a Pardubicích se kapela přestaví již tento pátek 27. dubna v plzeňském klubu CAFÉ Papírna. Start celé akce je naplánován na 20:00 a konec stylově podobný této legendární osmičce až nad ránem. Následovat bude koncert 4. května v Ostravě v klubu Brickhouse, po kterém se kapela přesune na tři zastávky na Slovensko. Postupně přijdou na řadu koncerty v košické Tabačce (17. května), Urban Spotu v Banské Bystrici (18. května) a Majestic Music Clubu v Bratislavě (25. května). Celou tour uzavře kapela 31. května velkou show v pražském Fóru Karlín.

Nový singl a nejistý konec

O tom, jestli se jedná o skutečně poslední vystoupení, zatím kapela nechce spekulovat a nechává věci otevřené. Znovuspojení kapely ale přineslo kroměkoncertů i chuť do práce, která se zhmotňuje v novém singlu, který by měl zahlédnout světlo světa po skončení tour. „Bude to rejpanec do současný situace v Český republice a na Slovensku. Jmenuje se ‚Průvan‘ a měl by trochu provětrat místní smrádek a stojatý vody,“ poodkrývá námět připravovaného singlu rapper Fugaz.

Lístky na nadcházející koncerty jsou stále k dispozici. Sledujte stránky www.chaozz.cz nebo facebookový profil kapely, kde kromě informací o dalších akcích najdete i reporty z těch již proběhlých.
Tagy: