Široká nabídka produktů pomůže zákazníkům Tesco prožít veselé Velikonoce

Tesco přichází s bohatou nabídkou produktů, která pomůže zákazníkům prožít radostné a nezapomenutelné Velikonoce. Od dárků, sladkostí pro koledníky, dekorací, přes čerstvé velikonoční pečivo až po suroviny pro přípravu svátečního pohoštění – vše za výhodné ceny jako „malované“. Pohodlně až ke dveřím domu doručí firma celý nákup při objednání přes Tesco Online.

Novinky z Tesco Finest a široká nabídka

„V souvislosti s Velikonocemi rozšiřujeme nabídku naší prémiové značky Tesco Finest, která je mezi zákazníky velmi populární. Do této produktové řady patří masa a uzeniny, čokolády, sladkosti, delikatesy, káva, čaj, sušené ovoce a ořechy, omáčky, ale i čerstvé potraviny a vína. Pro zákazníky jsme připravili širokou nabídku jak velikonočního pečiva, cukrovinek, čokoládových vajíček a figurek, tak i hraček a stavebnic Lego, které zákazníci v tomto období rádi nakupují jako dárky pro svoje děti. Chybět nesmí ani velmi oblíbená akce na vína 3+1, která patří mezi nejžádanější, přinášející zákazníkům skvělou možnost získat čtvrtou láhev jako dárek,“ uvádí Pavol Halász, produktový ředitel Tesco pro Českou republiku. Dodává: „Oblíbenými položkami v předvelikonočním čase na nákupních seznamech jsou rovněž delikatesy, prémiovější sýry, paštiky a uzeniny i alkoholické nápoje.

Ve vlastních pekárnách vlastnoručně připravují pekaři podle jedinečných receptur čerstvé mazance, jidáše nebo zajíčky. Důležitou součástí nabídky jsou také velikonoční donuty, perníčky, beránci nebo panetone. Ve vybraných prodejnách firma zpestřila nabídku pečiva o produkty od lokálních dodavatelů.

S Velikonoci je rovněž úzce spjatá rostoucí poptávka po vejcích a cukrovinkách, nabídku tohoto sortimentu řetězec výrazně posílil. Kromě klasických vajec nabízí i barvená a bílá, která jsou ideální pro zdobení.  U cukrovinek mají zákazníci na výběr z nepřeberného množství čokoládových vajec nebo zvířátek. Pro zákazníky se speciálními výživovými potřebami jsou k dispozici zajíčci bez přidaného cukru, v sortimentu nechybí ani několik vegan velikonočních produktů. Zároveň si zákazníci mohou zakoupit potřeby na balení dárků, barvy a otisky na vejce, velikonoční dekorace a vše, co potřebují k svátečnímu pečení a vaření.

Ceny jako malované

Tesco se snaží zpříjemnit svým zákazníkům prožití svátků co nejvíce a poskytuje jim širokou škálu produktů za velmi lákavé ceny. Součástí atraktivní nabídky je například oblíbená akce na vína, kde při nákupu 3 lahví získají zákazníci 4. láhev jako dárek. Až do Velikonoc mohou zákazníci využít výhodnou slevu 25 % na veškeré oblečení módní značky F&F, udělat si tak radost a koupit něco hezkého na sebe nebo jako dárek. Kromě toho si mohou zákazníci pořídit velikonoční sladkosti a delikatesy za ceny, které jsou doslova “malované”.

Velikonoční otevírací doba

Na Velký pátek 29. března zůstanou všechny Tesco obchody běžně otevřené, zákazníci si tak budou moci pohodlně nakoupit na prodloužený velikonoční víkend. O svátečním víkendu budou mít obchody běžnou otevírací dobu, pouze nonstop hypermarkety budou mít v neděli zkrácený provoz do 23:00 hodin. Pro bezstarostné nakupování bez zbytečného shonu slouží služba Tesco Online nákupy, kdy kurýři dovezou velikonoční nákup až ke dveřím. Nákupy objednané na Tesco Online rozváží zákazníkům denně od 8:00 do 22:00 hod. Na Velikonoční pondělí 1. dubna budou prodejny zavřené. Nákupy objednané na Tesco Online tento den nebudou rozvážené, protože je firma zákazníkům vozí vždy z nejbližšího hypermarketu. Výjimku budou tvořit čerpací stanice, které budou otevřeny i na Velikonoční pondělí od 9:00 do 17:00.

Foto: Tesco