Tipy na vánoční dárky

Klesající teploty jsou neomylným důkazem, že přírodu čeká odpočinek a nás lidi naopak pořádný výkon při shánění dárků. Inspirace je v těchto zatažených dnech snad vůbec ten největší problém. Pokud nepatříte k těm, kteří mají Vánoce vyřešené už v září, máme pro pár tipů. Potěšte své děti, blízké nebo kamarády a dopřejte si klidnější svátky.

Reebok Aztrek

Jedna z ikon 90. let se vrátila do hry. Původně byly tyto sneakers navrženy v roce 1993 – v době, kdy boty procházely radikální proměnou po technologické i designové stránce. Dnes Aztreky reprezentují výrazný retro trend devadesátkového sportovního stylu. Sneakers zdobí nejen původní design, ale také technologie Hexalite a další prvky původního modelu.

Cena: 2 699 Kč

Dovolená pro celou rodinu

Milujete hory a chcete, aby vaši vášeň převzaly i vaše děti? Vyražte do italského Livigna v době akce Family Week, která je skvělou příležitostí, jak si užít vysokohorský vzduch a přitom nezruinovat peněženku. Při rezervaci pobytu v době od 26. 1. do 2. 2. a od 23. do 30. 3. 2019 získáte výrazné slevy na ubytování, půjčení lyží, lyžařskou školu i vstup do relaxačního komplexu Aquagranda. Navíc pro dvě děti je připraven Skipass zcela zdarma. Podrobnosti na stránkách www.livigno.eu.

Dětský bagr Bruder CAT

Malého uličníka nerozmrzí nikdy nic tak, jako když se mu rozbije jeho oblíbená hračka. Naštěstí existuje specialista přesně na tahle velká dětská neštěstí. Žlutý bagr CAT vaši ratolest nadchne přesnými a propracovanými detaily a robustní zpracování zajistí výdrž i přes nešetrné dětské zacházení. Výběr velkého množství různých typů techniky světoznámého výrobce Bruder navíc promění dětský pokoj v plnohodnotné staveniště.  Stavba silnice, kolejí či rovnou celých měst tak jistě přitáhne na dlouhé hodiny ke koberci i tatínky.

Cena: 899Kč

Vsaďte na módu z konopí

Pokud chcete své blízké obdarovat módním kouskem se super funkčními vlastnostmi, vsaďte na produkty z technického konopí značky Bohempia, která nedávno v kampani na crowdfundingovém serveru Hithit.cz od fanoušků vybrala necelé čtyři miliony korun na barefoot tenisky. V jejím sortimentu kromě obuvi najdete také trička, mikiny, pásky, boxerky, ledvinky atd. Všechny produkty lze zakoupit v novém e-shopu www.bohempia.com nebo v karlínské prodejně.

Věnujte zážitek

Chcete-li svým blízkým dopřát opravdu nezapomenutelný zážitek, věnujte jim pilotování Boeingu 737 v My Airlines v Praze na Újezdě. Na 100% reálném leteckém simulátoru si vyzkouší vzlet i přistání kdekoliv po světě, přeletí Mount Everest, proletí se kolem Eiffelovy věže a prožijí i extrémní situace jako praví kapitáni. Se vším jim poradí a pomůžou zkušení instruktoři, které jinak potkáte v kabině letadel ČSA. Více informací naleznete na www.myairlines.cz.

Oblečení pro moderní muže

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera, kamaráda, bratra či „forever young“ tatínka? Vsaďte na oblečení oblíbené české streetwearové značky My Dear Clothing, ze kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf. Ze všech jejich kousků je doslova cítit dravost, láska k nadčasovému designu a touha po dobrodružství. Produkty My Dear Clothing můžete od 12. prosince nakupovat v novém eshopu www.mydearclothing.com. Doručení do Vánoc je zaručeno.

Obdarujte kamarády lístky na výstavu umělce Michala Škapy

Po loňské výstavě Analfabet přichází umělec Michal Škapa aka Tron opět ve spolupráci s kurátorem Radkem Wohlmuthem s novým projektem BABYLON, který představí v termínu 21. 11. 2018 – 27. 1. 2019 v pražské Galerii Villa Pellé. Navazuje tak na řadu svých autorských výstav postupně rozvíjejících příběhovou linku jeho tvorby. K vidění budou nejen airbrushové obrazy a grafiky, ale i překvapivé prostorové realizace ve vile i jejím okolí. Vstupenky jsou k zakoupení na goout.net.