Už jste v předvánoční panice? Tyhle tipy na dárky vás z ní můžou dostat

Nebudeme vás zdržovat řečmi o předvánoční úzkosti, protože ještě nemáte téměř žádné dárky. Servírujeme vám několik tipů, které vám můžou zklidnit spaní. Móda, alkohol, kultura, hračky, cestování.

Vsaďte na módu z konopí

Pokud chcete své blízké obdarovat módním kouskem se super funkčními vlastnostmi, vsaďte na produkty z technického konopí značky Bohempia, která nedávno v kampani na crowdfundingovém serveru Hithit.cz od fanoušků vybrala necelé čtyři miliony korun na barefoot tenisky. V jejím sortimentu kromě obuvi najdete také trička, mikiny, pásky, boxerky, ledvinky atd. Všechny produkty lze zakoupit v novém e-shopu www.bohempia.com nebo v karlínské prodejně.

Věnujte zážitek

Chcete-li svým blízkým dopřát opravdu nezapomenutelný zážitek, věnujte jim pilotování Boeingu 737 v My Airlines v Praze na Újezdě. Na 100% reálném leteckém simulátoru si vyzkouší vzlet i přistání kdekoliv po světě, přeletí Mount Everest, proletí se kolem Eiffelovy věže a prožijí i extrémní situace jako praví kapitáni. Se vším jim poradí a pomůžou zkušení instruktoři, které jinak potkáte v kabině letadel ČSA. Více informací naleznete na www.myairlines.cz.

Oblečení pro moderní muže

Přemýšlíte nad dárkem pro partnera, kamaráda, bratra či „forever young“ tatínka? Vsaďte na oblečení oblíbené české streetwearové značky My Dear Clothing, ze kterou stojí návrhář Zbyněk Štandera a stylista Marek Volf. Ze všech jejich kousků je doslova cítit dravost, láska k nadčasovému designu a touha po dobrodružství. Produkty My Dear Clothing můžete od 12. prosince nakupovat v novém eshopu www.mydearclothing.com. Doručení do Vánoc je zaručeno.

 

Obdarujte kamarády lístky na výstavu

Po loňské výstavě Analfabet přichází umělec Michal Škapa aka Tron opět ve spolupráci s kurátorem Radkem Wohlmuthem s novým projektem BABYLON, který představí v termínu 21. 11. 2018 – 27. 1. 2019 v pražské Galerii Villa Pellé. Navazuje tak na řadu svých autorských výstav postupně rozvíjejících příběhovou linku jeho tvorby. K vidění budou nejen airbrushové obrazy a grafiky, ale i překvapivé prostorové realizace ve vile i jejím okolí. Vstupenky jsou k zakoupení na goout.net.

Aby jí nebyla zima při běhání

Byl navržen tak, aby ženám pomohl maximalizovat výkon v chladnějších podmínkách. Udrží vaši tělesnou schránku v teple, v mimořádném pohodlí a připravenou zvládnout jakýkoliv workout. Součástí velmi elegantní střihu jsou dolmanové rukávy, otevřené kapsy a nastavitelná kapuce.

 

Mikina, která odolá chladu

Zima nemá v boji s touto hřejivou a pohodlnou hoodie žádnou šanci. Udrží vás v teple a pomůže vám zvládnout jakýkoliv workout venku nebo v chladném gymu. Vyrobena je z mimořádně komfortního materiálu. Dvouvrstvá kapuce s vysokým límcem se stará o to, že váš výkon neohrozí ani ledový vítr.

Stylová taška třeba na cvičení

Chytrá dámská taška funguje jako 4-v-1. Můžete ji nosit na jeden popruh přes rameno, jako batoh, jako sportovní tašku nebo jako velkou ledvinku. Popruhy lze upravit tak, aby přesně vyhovovaly způsobu nošení. Uvnitř ukrývá hlavní kapsu pro tréninkové věci a menší pro různé drobnosti.

 

Dovolená pro celou rodinu

Milujete hory a chcete, aby vaši vášeň převzaly i vaše děti? Vyrazte do italského Livigna v době akce Family Week, která je skvělou příležitostí, jak si užít vysokohorský vzduch a přitom nezruinovat peněženku. Při rezervaci pobytu v době od 26. 1. do 2. 2. a od 23. do 30. 3. 2019 získáte výrazné slevy na ubytování, půjčení lyží, lyžařskou školu i vstup do relaxačního komplexu Aquagranda. Navíc pro dvě děti je připraven Skipass zcela zdarma. Podrobnosti na stránkách www.livigno.eu.

Dětský bagr CAT

Malého uličníka nerozmrzí nikdy nic tak, jako když se mu rozbije jeho oblíbená hračka. Naštěstí existuje specialista přesně na tahle velká dětská neštěstí. Žlutý bagr CAT vaši ratolest nadchne přesnými a propracovanými detaily a robustní zpracování zajistí výdrž i přes nešetrné dětské zacházení. Výběr velkého množství různých typů techniky světoznámého výrobce Bruder navíc promění dětský pokoj v plnohodnotné staveniště.  Stavba silnice, kolejí či rovnou celých měst tak jistě přitáhne na dlouhé hodiny ke koberci i tatínky.

Originální láhev se jménem

K vánočním svátkům patří tradice, tajemství i originalita. Becherovka má v sobě všechno. Celosvětově populární likér, jehož recepturu znají pouze dva lidé na světě, přichází s originálním dárkovým konceptem, který umožňuje vyrobit lahev se jménem a  iniciály obdarovaného. Ty se objeví na etiketě hned vedle výrazného kryptogramu rodiny Becherů, kde nahradí tradiční iniciál JM odkazující na zakladatele značky. Obdarovaný spolu s lahví obdrží také certifikát jedinečnosti. Více na www.becherovka.com.