IMPRA přidává v Praze další představení Ice Cold Only

Pokud jste neměli štěstí vidět nové představení herecko-improvizačního uskupení IMPRA Ice Cold Only v žádném z dříve avizovaném termínu, nemusíte smutnit. Hanny Firla a Ondřej Král se s ním vrací do Prahy, kde ho znovu uvedou 4. 12. v Praze v Klubu Blanice a zakončí tak celou svou tour po českých a moravských městech.

Hanny Firla a Ondřej Král jsou kámoši z konzervatoře a po jejím absolvování se oba rozjedou na opačnou stranu republiky nakopnout svou kariéru. Zatímco Hanny pokračuje v lovení zážitků a mejdanů, Ondra vyměnil tento život za domácí pohodu. Jediné, co je může dát zase dohromady, je dávný slib, který si dali – stvořit barové představení… „Dějově se hra odehrává v reálném baru, v několika rovinách a společně s Ondrou Králem v ní rozehráváme více rolí,“ slibuje zajímavou podívanou herec Hanny Firla. Ice Cold only je prvním kusem, který herci jedou podle scénáře. Na režii se podílel Ladislav Karda a o živý hudební doprovod se stará Karol Komenda.

Dveře Klubu Blanice se otevřou v 19.30 hod. a u vstupu na každého příchozího čeká welcome drink v podobě ledově namraženého Jägermeisteru. Představení začne ve 20.00 hod. a hned po něm bude následovat afterparty. Vstupné je zdarma.

Herci z IMPRA vyrazili na ledově namraženou tour 29. října a od té doby jejich nový kus viděli diváci v Praze, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Brně, Zlíně a Ostravě, kde měla být původně zakončena. Praha se tak může těšit na druhé a tentokrát již závěrečné představení.