“Jednoduché a extra pohodlné spodní prádlo na českém trhu stále chybělo,” říká Alžběta Václavů z Kinoko

Česká značka Kinoko se díky legínám pro každý zadek dostala poměrně rychle do povědomí milovníků pohodlného sportovního oblečení. Od října rozšiřuje svůj sortiment a představuje novou kolekci spodního prádla, kde extra pohodlí hraje prim.

V nové kolekci, která je k mání v prodejně na pražské Letné i na e-shopu, je pět kousků spodního prádla. Dvě podprsenky, dvoje kalhoty a tílko.

“Myšlenka obohatit Kinoko sortiment o spodní prádlo byla součástí plánu v podstatě od počátku. Spodní prádlo, stejně jako legíny, je naše druhá kůže, a proto jsme se zaměřili zejména na vhodný materiál, perfektně padnoucí střih a nekonečné pohodlí . V Kinoko zastáváme názor, že jednoduché a extra pohodlné prádlo na českém trhu stále chybělo,” říká Alžběta Václavů z Kinoko.

Celá kolekce spodního prádla se nese ve čtyřech barvách a designově si opět zakládá na jednoduchosti a kombinovatelnosti jednotlivých kousků. V černé, tělové, modré melange a růžové melange si tak můžete pořídit podprsenku se zapínáním i bez a klasický i vyšší střih kalhotek.

Na srdci vás kromě příjemného pocitu z báječného materiálu může hřát i fakt, že vše je šité v České republice.

Více na www.kinoko.cz.

foto: Kinoko
Tagy: