Klub KAISER 53 nabídne návštěvníkům KVIFF nejlepší hudební party

Návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary se mohou těšit na první oficiální multižánrový pop-up klub, který bude mít ve své režii label BIG BOSS. Klub Kaiser 53 otevře své dveře po šest nocí během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech v budově historických Lázní 1, oblíbené afterparty destinace návštěvníků KVIFF. Návštěvníci se mohou těšit třeba na koncerty PSH, Maniaka či J.A.R.

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény. „Celý koncept i program jednotlivých večerů je sestaven tak, aby se návštěvníci po dni plném filmových zážitků mohli potkat v klubovém prostředí, poslechnout si kvalitní hudbu či zajít na netradičně pojatou party,“ říká Stefan Motika z produkce Bigg Boss, který celý projekt společně s Vladimírem připravuje. Zároveň dodává, že kromě zmíněných headlinerů jednotlivých večerů se o zábavu návštěvníků budou starat také osvědčení DJs jako jsou například Robot, Jorgos, Vegy, Orion, Trafik, Nerz či Double J.

Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí  VJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné Lázně 1 zažít v jejich původní podobě před plánovanou rekonstrukcí. Ke správné náladě všech zúčastněných zaručeně přispějí i krásky z týmu Jäger Beets se zásobou ledově namražených drinků.

Návštěvníci, kteří ani na filmovém festivalu nepřestávají lovit nové hudební zážitky, se mohou těšit celkem na pět hudebních party. Neděle 1.7. bude převážně ve znamení hip hopových rytmů, vystoupí PSH, Maniak, MC Gey a Black Angelika. V pondělí 2.7. zahrají Lazer Viking, The Altavists, FVTVRE a WWW. Středa 3.7. bude patřit legendární partě J.A.R., pátek 6.7. bude v režii DJs Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo. Festivalový program klubu Kaiser 53 pak v neděli 7.7. ukončí party Addict, za kterou stojí Jakub Strach alias DJ NobodyListen.

Program Kaiser 53:

1/7        PSH, Maniak, MC Gey, Black Angelika / DJs – Double J.,Trafik, Orion

2/7        RADIKAL  – The Atavists, Lazer Viking, FVTVRE, WWW / DJs – Vegy, Nerz

3/7        J.A.R. / DJs – Jorgos, Robot

4/7        soukormá akce, zavřeno pro veřejnost

5/7        zavřeno

6/7        Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo

7/7        Addict! – DJ Nobodylisten a hosté

Otevřeno denně od 22:00.

Užitečné linky

KOMPLETNÍ INFO SDÍLÍME NA NAŠEM FB PROFILU : www.facebook.com/Kaiser53MFFKV/

NAJDETE NÁS I NA INSTAGRAMU: www.instagram.com/kaiser__53/

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK PROBÍHÁ ZDE: tootoot.fm/cs/kaiser53/