Milovníci dobré kávy spojte se a pomozte zachránit Coffee Cube

Coffe Cube je malá síť sousedských kaváren v srdci Prahy, která funguje již pátým rokem. Z běžného provozu ji teď bohužel vyřadila pandemie koronaviru a s ní spojená vládní opatření. Díky tomu teď bojuje o přežití a podporu shání skrz program Antivir na crowdfundingovém serveru HitHit.cz, kde ji milovníci dobré kávy mohou podpořit zakoupením některé z odměn.

Na začátku všeho byli tři kluci s touhou provozovat stánek s kávou, která vykouzlí úsměv na tváři nejen Pražanům spěchajícím do práce, ale i těm, kteří si jen tak užívají nakupování nebo procházku po městě. Díky jejich píli a nadšení se z původního jediného kávového stánku postupně stává stále oblíbenější a známější síť kaváren s výbornou pověstí. Skvěle rozjetý byznys ale teď bohužel narušila současná koronavirová situace.

Síť kaváren Coffe Cube tak aktuálně hledá záchranu skrz speciální program Antivir na crowdfundingovém serveru HitHit, kde běží kampaň na její podporu. „Rozhodli jsme se k tomuto kroku na základě současné situace, kdy jsme museli omezit nebo úplně zastavit provoz našich kaváren. Dlouho jsme se snažili vybalancovat zdravotní rizika nás i našich hostů. Z tohoto důvodu jsme měli zavřeno až do chvíle, než jsme doplnili zásobu ochranných pomůcek a zvykli si na ně. Bohužel tak nyní není v našich silách, zvládnout tuto situaci bez pomoci,“ Jan Bašný za tým Coffee Cube.

Ve sbírce na HitHitu přispěvatelé najdou kromě voucherů na lahodnou kávu z dílny Coffee Cube i spoustu dalších atraktivních odměn. K zakoupení je tu třeba stylová kšiltovka, designový skate či plecháček, meeting s baristy o kávě nebo třeba osobní kavárna v kanceláři. Kromě toho se tu dá pořídit i hangover party pro ženy nebo warm-up party pro muže. „Nechceme vás žádat o dary, ale budeme moc rádi, když si předplatíte svou oblíbenou kávu, vyberete některou jinou odměnu nebo třeba jen budete sdílet náš projekt na vašich sociálních sítích. Pojďme si společně pomoci a těšit se na čas, kdy se vše vrátí do normálu,“ Jan Bašný.

foto: Coffee Cube
Tagy: