Prago Mortiz, Rigor Union, Řezník, Rest, Mutanti a Krotitelé Dechů útočí na Lucerna Music Bar

Legendární hiphopová formace Prago Union ve čtvrtek 16. listopadu symbolicky završí letošní koncerty nabitou sezónu tradiční podzimní show v Lucerna Music Baru, kde návštěvníkům v kompletní živé sestavě zahraje průřez ze svého více než dvacetiletého repertoáru za doprovodu dechové sekce s příznačným názvem Krotitelé Dechů, ve které nechybí trumpeta, saxofon, trombon ani tuba. Celý večer v roli supportu odstartují nezkrotní Mutanti hledaj východisko. A aby toho nebylo objeví se taky Rigor Mortiz se svojí Pohřební hlídkou a chybět nebude ani Rest, Řezník či Ba2s.

 Prago Union po boku Krotitelů Dechů fanouškům v Lucerna Music Baru zahrají průřez celou historií, včetně velkého množství skladeb, co dosud při živém hraní téměř nikdy nezazněly. Chybět samozřejmě nebudou ani nejnovější hitovky z loni vydané desky s všeříkajícím názvem Příduhned…, jež se dostala do finálových bojů v anketě Žebřík i Cenách Anděl. Prostor dostane taky Katovo alter ego Rigor Mortiz, které letos po dlouhých dvaceti šesti letech nečekaně obživlo na albu s příznačným názvem Pohřební hlídka. Jak bude celý večer vypadat?

„Zase se pokusíme udělat něco jiného, než děláme běžně. Budeme tam celá kapela, budou s námi i kluci s dechy alias Krotitelé Dechů. No a budeme mít i hosty. Zahraje si s námi Řezník, pak taky Rest a možná se objeví i Filip Konvalinka. Na některé písničky se připojí i Ba2s. V prodeji budeme mít vinyly Smrt žije a spoustu věcí z našeho merche. A hlavně tam bude samozřejmě legrace,“ popisuje Kato. Jako support vystoupí pražská alternativní hiphopová parta Mutanti hledaj východisko.

Orientační harmonogram:

Opendoor: 19:00

DJ set: 20:00

Mutanti hledaj východisko: cca 20:30

Prago Union: cca 22:00

Více informací na FB události.