Už žádné ponožky! Tipy na dárky pro muže, kterými se blýsknete

Je pro vás každý rok těžší a těžší vybrat ten správný dárek pro svého muže, přítele, tatínka nebo dědečka? Už nechcete darovat ohrané ponožky a pěny na holení? Vyberte si z našich tipů na originální dárky, kterými své milované pod stromečkem mile překvapíte.

Pro muže, kteří rádi vystoupí z davu

Rádi budí vaši muži v rodině pozornost svým zevnějškem? Pak vsaďte na originální kousky od mladé české streetwearové značky NeverEnough, která má ambici stát se alternativou k zahraničním fashion brandům. Skvělý design, vysoká úroveň zpracování a kvalitní materiály střiženy do jednoduchých linií vaše muže doslova nadchnou. Originální trička, mikiny, bundy a různé doplňky vybírejte na neverenough.shop.

Pro sportovce tělem i duší

Máte doma aktivního sportovce, co rád zdolává vrcholky hor nebo mety v ujetých kilometrech? Dopřejte mu, aby se svému koníčku mohl věnovat skutečně naplno a pořiďte mu funkční oblečení od české značky Moira, které ho nejen zahřeje, ale bude se v něm cítit komfortně. Co takhle tričko s dlouhým rukávem a spodky s dlouhou nohavicí na zimu? Tričko i spodky jsou vyrobeny z osvědčeného žebrového úpletu z polypropylenu MOIRA s 15% podílem merino vlny. Perfektně tak udržují teplotu a merino vlna se svými antibakteriálními účinky pomáhá neutralizovat pot a zápach i při opakovaném nošení. Tohle oblečení nebude chtít váš sportovec svléknout. Tričko se spodkami a dalšími produkty najdete na moira.cz.

Pro muže, co si rádi dají do těla

Jsou vaši milovaní muži v rodině nervózní z toho, že nemůžou do tělocvičny či posilovny? Máme pro ně jednoduché řešení. Pořiďte jim tělocvičnu přímo domů. Tělocvičny Železná koule nabízejí online progresivní tréninkový program s instruktáží k více než 70 cvikům. Každý den je navíc možnost konzultovat své pokroky v reálném čase s trenérem, který odpoví na dotazy a přizpůsobí program tělesným schopnostem. Měsíční členství můžete zakoupit na online.zeleznakoule.cz.

Pro muže, co se rádi baví s přáteli

Je libo něco ostřejšího pro pány? Pokud holdují bylinným likérům, speciální limitovaná vánoční edice germeisteru vám nesmí uniknout. Výjimečná směs 56 bylin, která nejlépe chutná ledově namražená, dostala efektní kabát. Originální design připomíná ledový povrch a ve tmě rozsvítí každou party či večírek. Vánočního Jägermeistera koupíte v každém supermarketu.

Pro muže, kteří rádi čtou v mapách

Jestliže máte doma fandy do techniky nebo map, tímhle dárkem potěšíte nejen je, ale i přispějete na dobrou věc. Pořiďte svým nadšencům na zeď Maappi – originální mapu dopravního systému Londýna, New Yorku, Berlína, Prahy či Budapešti od mladého autisty Matěje, který všechny osignoval a dokreslil k nim originální prvek. Tím je každá mapa naprosto jedinečná. Vybírat můžete z různých formátů A1, A2, A3. Navíc koupí každé mapy přispějete na Světlušku, projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá těžce zrakově postiženým. Mapy najdete na webu maappinazed.cz.

foto: archiv značek
Tagy: