V nové reality show se představí mistři tetovací pistole

Možná o něm přemýšlíte, možná už si na něj šetříte. A možná se bojíte. Tetování je pořád trochu tabu! Kdo všechno a co si nechává tetovat, kolik slziček během jeho aplikace padne, můžete sledovat v reality show o jihoafrickém mistru řemesla Lewis ‘Vudulew’ Williamsovi a jeho salonu Rumble & Hum. Druhou řadu seriálu Život tatéra uvidíte v premiéře v sobotu 1. května na CBS Reality.

Jihoafrická superstar Lewis Williams je známá ostrými komentáři a žertíky. Nejtěžší bylo během natáčení udržet se na uzdě, nenadávat a neklít, říká Lewis s jistou mírou nadsázky. Jeho klienti to ale milují. Po první řadě seriálu (která se vysílala 2016-2017) měl plný diář na dva roky dopředu. Pracoval sedm dní v týdnu, 348 ročně, málem vyhořel. Najal manažera salónu, aby se mohl soustředit na tetování. V seriálu uvidíte, jak to dopadlo.

Hvězdami show jsou ale především zákazníci. Klienti tetovacího salonu jsou divocí, hlasití a nenasytní chlapi s bláznivým smyslem pro humor. Vudu pracuje s výstřední klientelou, chodí za ním celebrity, milionáři, lidé, o kterých mluvit nemůže. Lewise vyhledávají jezdci E-Formule 1, zápasníci, muzikanti a motorkáři, ale i distingovaní obchodníci, ředitelé velkých firem, soudci, kteří umělecké dílo nakonec skryjí pod košili s dlouhým rukávem a kravatu. Stigma kérek je totiž pryč. Už dávno není znakem zločinců a prostitutek. Je to umění, které si nosíte s sebou, módní doplněk.

Možná i proto, že jeho cena se v českém prostředí pohybuje v řádech tisíců korun, a to jen v případě, že se stihne za jedno sezení. V tetovacím salónu totiž vládnou lékařsky přísná hygienická pravidla, většina tatérských nástrojů je na jedno použití (např. jehly, rukavice, barvy, apod.) a samozřejmě chcete zkušeného tatéra. Složitější tetování je i časově náročné, trvá většinou několik hodin a někdy musíte přijít i několikrát. Pokud se vejdete do jednoho sezení, cca 3 hodin, může vás stát 2000, ale i 12 000 korun.

A celý obor jde s novými technologiemi mílovými kroky dopředu. Objevují se divoké barvy i 3D tetování. Na kotvy, delfínky a srdíčka zapomeňte. Tetují se kočky i psi, děti, partneři, ale samozřejmě padnou i různé divné nápady. V seriálu uvidíte vznikat krásnou hyenu, Lewis vzpomíná na šunku s vejci pro vojáka, který pracuje v bezpečnostních složkách v Afghánistánu.

Mimochodem sám Lewis si první kérku dopřál v 17 letech. Na rameni chtěl odvážného bulldoga. Bohužel, až po sezení si všiml, že bulldog se dívá dozadu.

Jihoafrického mistra řemesla Lewis ‘Vudulew’ Williamse můžete sledovat ve druhé řadě reality show Život tatéra na CBS Reality během celého května.

foto: PR.Konektor