Závody Red Bull Homerun jako akční videohra

redbull-homerun-hra

Kolikrát jste si při jízdě na prkně nebo na lyžích přišli jako ve videohře? Jak takový nápad vypadá dotažený do konce, se můžete podívat v novém videu ze série závodů Red Bull Homerun, v němž účinkují ambasadoři Ben Cristovao, Klára Pokorná, Max Habanec a Filip Salač.

Red Bull Homerun se prohnal horskými středisky v Česku jako uragán. Dohromady se ho zúčastnily stovky nadšenců z veřejnosti i několik ambasadorů Red Bullu. Na všech pěti zastávkách byl koncept závodu stejný: účastníci se na startovní výstřel rozeběhli sprintem ke své výbavě, obuli se a svištěli dolů do cíle, kde si pak s ostatními užili skvělou párty na sněhu. Mnoho z nich svůj výkon nasnímalo na kameru, aby si uchovali vzpomínku na den závodu.

O krok dál tuhle myšlenku posunul kreativní tým Red Bullu a Yoda Production v čele s Davidem Brodou a Jonášem Mejtským, kteří záběry od Bena Cristovaa, Kláry Pokorné, Maxe Habance a Filipa Salače sestříhali tak, že vypadají jako kdyby se závodilo v počítačové hře. Jak dobře se jim povedlo prolnout realitu s virtuálním světem, se můžete podívat ve videu.