Boxerská legenda pořádá vlastní turnaj

Uspořádat turnaj pro začínající boxery si dal za cíl Box club Žižkov, který byl založen před 22 lety bývalým boxerským reprezentantem a držitelem ceny Fair play, Stanislavem Tišerem. Turnaj pro začínající boxery se uskuteční v druhé polovině září 2017 a podpořit ho můžete skrz crowdfundingový portal Hithit. Kromě sportovního turnaje pořadatele slibují i občerstvení a živou romskou kapelu.

Box club Žižkov se rozhodl, že uspořádá sportovní turnaj pro začínající boxery. Ti budou mít možnost si vyzkoušet opravdový zápas v ringu podle pravidel sportu pod dohledem profesionálních rozhodčích. Amatéřstí boxeři žižkovského Box clubu by zde měli poměřit své síly se sportovci z jiných klubů, což zaručeně přidává na atraktivitě celé akce. Peníze na organizaci a zajištění shánějí u fanoušků rohovnického sportu na webu Hithit.cz.

Zájemci si můžou touto cestou můžou koupit vstupenku na turnaj nebo si zajistit místo v ringu proti jednomu z borců z Box club Žižkov.

Cílem projektu je bezesporu nejen podpořit mladé boxery, ale i posílit povědomí o Box clubu Žižkov u široké veřejnosti. Boxerský club založil na Žižkově v roce 1995 bývalý československý reprezentant Stanislav Tišer poté, co ukončil svou profesionální kariéru, během které získal 7 titulů na mistrovství republiky. Tišer je známý tím, že se dlouhodobě a zcela nezištně věnoval trénování dětí a mladistvých ze sociálně slabých rodin, a to zcela zdarma. Jeho dlouholeté práce s mládeží si v roce 2000 všiml i Olympijský výbor České republiky, který mu udělil prestižní cenu Fair play právě za tyto dobročinné skutky v oblasti sportu.

V případě, že podpoříte projekt Box clubu Žižkov, můžete si vybrat z mnoha zajímavých odměn, jako jsou například tréninky v žižkovském boxerském klubu, vstupenky na turnaj, půlroční permanentku nebo dokonce soukromý trénink se Stanislavem Tišerem. Podporou projektu pomůžete mladým boxerům se spletitými životními osudy splnit si svůj sen a zazápasit si v opravdovém ringu před zraky diváků.

Součástí boxerského turnaje bude občerstvení a živá romská hudba.
Tagy: