Festival Beats for Love startuje již ve středu

Největší festival elektronické hudby v srdci Evropy otevře své brány už ve středu 4. července. Fanoušky taneční hudby letos čekají 4 dny plné vystoupení zahraničních i českých DJs, umělců a performerů, kteří zahrají na 13 pódiích v areálu Dolních Vítkovic. Letošní ročník slibuje největší počet headlinerů a nejsilnější line up v historii.

Hlavními headlinery letos budou Galantis, Alan Walker, Sigma, Roger Sanchez, Andy C, Sub Focus či Youngr. Milovníky elektronické hudby kromě nich roztančí více jak 400 dalších interpretů z celého světa. Ti si budou pomyslnou hudební štafetu předávat na 13 různých pódiích.Kromě nepřeberného množství hvězd ze světa elektronické hudby budou k vidění i zástupci jiných hudebních stylů. Strhující show předvedou například tuzemští interpreti jako Ektor, Kali nebo Skyline.Pořádnou zábavu tradičně zaručí i Jägermeister truck, kde bude o dobrou zábavu postaráno až do časných ranních hodin.

Na festivalu bude probíhat také domácí finále mezinárodní djské soutěže IDA WORLD 2018. Tuzemští DJs budou v kategoriích Show, Scratch a Technika. Vítězové si zahrají na hlavní stage festivalu. Neobvyklým hudebním projektem je i spolupráce s neslyšícími tanečníky a nevidomým zpěvákem. V neposlední řadě má festival i letos charitativní přesah. Letos proběhne veřejná sbírka na podporu nevyléčitelně nemocných pacientů a pozůstalých z Mobilního hospicu Strom života.

Návštěvníci se mohou těšit také na nabitý doprovodný program. Tradiční aktivity jako fotbálek, graffiti, vodní bitvy nebo face painting doplní i zbrusu nová zábava. Připraveny jsou workshopy a exhibice týmu amerického fotbalu Steelers Ostrava a baseballového týmu Arrows Ostrava. Ti, kteří ani na festivalu nepřestávají lovit nové adrenalinové zážitky se mohou pustit i do programu ve stylu pevnosti Boyard s názvem Tepfactor. Přichystány jsou i pravidelné lekce jógy, masáže a ve spolupráci se Zdravotním ústavem také testy na HIV. O dobrou náladu všech návštěvníků se budou po celou dobu starat i krásky z týmu Jäger Beets se zásobou ledově namražených drinků.

Pokud chcete na vlastní kůži zažít unikátní atmosféru festivalu Beats for Love, dorazte v termínu 4. – 7. července do areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Další informace naleznete na www.b4l.cz.