Láska. Inspirovala také novou kolekci adidasu

Společnost adidas a Beyoncé představují v rámci pokračující kreativní spolupráce značek adidas x IVY PARK novou kapslovou kolekci IVY HEART, jejíž inspirací je láska. Dominujícími barvami jsou červená a růžová, stejně jako u předchozích kolekcí adidas x IVY PARK i tato vyniká originální a odvážnou vizuální podobou, je dostupná ve všech velikostech, je genderově neutrální co do módních stylů a obsahuje funkční oblečení, boty a doplňky.

Foto: adidas

V západním světě je červená běžně spojována s láskou, romantikou a smyslností. Naopak na Východě je červená barva spjatá se štěstím a s radostí. Bez ohledu na místo původu je ovšem jasné, že tato barva představuje něco pozitivního. Cílem konceptu je sbližování lidí z různých prostředí prostřednictvím právě této barvy, která v mnohých vyvolává silné city. IVY PARK tak vzdává hold různým kulturám inspirovaným touto barvou a na červenou barvu nahlíží futuristickou, zároveň však autentickou optikou. Kulturní narážky na specifickou ikonografii a symboly jsou ve vizuálních motivech využívány s citem a konkrétním záměrem. Tvářemi kampaně jsou modelky a modelové, včetně herečky a modelky Karrueche Tran, modela a herce Tysona Beckforda, zpěváka, skladatele a herce Troye Sivana, modelky a herečky Shu Pei a herečky/komičky Naomi Watanabe.

Jádrem nejnovějšího počinu IVY PARK je láska, ať už ji definujete jakkoli – především láska člověka k sobě samému. Nedílnou součástí kolekce IVY HEART je odvážný a sexy vzhled. Daná kolekce je tak laděna do spektra odstínů zářivě červené a hravé růžové a jemných neutrálních tónů. Kromě barev Candy Paint (Shock Pink), Lipstick Smudge (Red), Raspberry Beret (Power Red), Red, Red Whine (Cherry Wood) a Cheeks (Off-White) pak řadu charakterizují na dotek příjemné materiály, jako je velur, žebrovaný úplet a umělý latex. Nejnovější výsledek spolupráce značek IVY PARK a adidas dále doplňují funkční tkaniny a grafické potisky, které nabízejí širokou škálu kombinovatelných vzorů pro sport i večerní zábavu.

Foto: adidas

Designové prvky kapslové kolekce vycházejí z lásky Beyoncé k módě a sportu, která se snoubí s funkčností a inovativností značky adidas. Tyto prvky pak vrcholí v souboru sportovních, stylových a především jedinečných siluet. Výraznými prvky nejnovější kolekce IVY PARK, koncipované na třech pilířích – univerzalita, aktivita a móda –, jsou šaty a tepláková souprava z veluru, puffer z umělého latexu, kombinéza s opaskem a vzorovaný plášť. Mezi doplňky najdete pětipanelovou čepici, minikabelku a ledvinku ve tvaru rtů.

Obuv nabízí sportovní i volnočasové modely, přičemž nejvýraznějším je nová iterace klasických tenisek Stan Smith v barvě Cheeks (Off-White) se sníženou gumovou mezipodešví. Mimoto kolekce představuje novou siluetu IVP Superstar Plim – pantofle inspirované ikonickým modelem adidas Superstar v barvě Cheeks (Off-White). Řada také obsahuje novou barevnou variantu tenisky IVP Savage v barvě Cheeks (Off-White), nazouváky IVP v barvě Lipstick Smudge (Red) a model Ultra Boost v barvě Candy Paint (Shock Pink).

Kolekce je k dostání na adidas.cz/ivypark.

Foto: adidas
Tagy:   ,