Vojtaano představí nové songy v Malostranské Besedě

Vojta Záveský, kterého znáte pod jménem Vojtaano, má za sebou úspěšný rok. Odjel společnou jarní šňůru s Cocotte Minute a Elektrïck Mann a na podzim spojil síly s Fast Food Orchestra. Složil hudbu filmovému megatrháku „Vyšehrad: Fylm“. Na letošek chystá novou desku a spoustu koncertování. Chystané písně zazní poprvé naživo již 16.2. v Malostranské Besedě.

Letošní koncertní sezónu odstartuje v únoru v Táboře. Jako svou druhou zastávku, která bude zásadním milníkem, vybral klub Malostranské Besedy, kde vystoupí sám s kytarou. Jedná se o jeho tradiční akustické zastavení. „Můžete se těšit na všechny autorský pecky jako Budulínek, Lavina, Nikdo, Gangstafolk nebo Nestárnem, ale i na ochutnávku songů z připravovaný nový desky!“ říká písničkář a stand-up komik v jednom.

Foto: archiv akce

Stále ještě aktuální desku odkazující se na zvláštní rok „2020“ vydal před 2 lety. K té by měla na podzim přibýt další. „Opět trávim příjemnej a plodnej čas v Rooftop Studiu s Ondrou Žatkuliakem a Danem Vrbou, kde spolu makáme už na třetí studiový nahrávce v řadě,“ poodhaluje svoje plány Vojtaano. A v čem bude výjimečná? „Album bude zase hlavně o kytaře a mým současným pohledu na svět a na život. Ještě pořád stárnu a tak se čím dál víc zamejšlim a přemítám, ale naštěstí mám ještě pořád i nadhled i dost energie. Takže můžu slíbit, že to zase bude mít koule, a určitě se u něčeho fanoušci i zasmějou, jak jsou u mě zvyklí,“ dodává.

Komu chybí nadsázka a humor v dnešním uspěchané a rozhádané době, tak si může v předstihu zakoupit vstupenky na koncert v Malostranské Besedě připadající na 16. února a dodatečně tak třeba oslavit Valentýna.